شناسهٔ خبر: 36005963 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

تشکر ویژه گلاره عباسی از محمد بحرانی و شبنم مقدمی/ عکس

گلاره عباسی با انتشار چند عکس در صفحه اینستاگرامش، از حضور محمد بحرانی و شبنم مقدمی در اکران ویژه «هیولا» برای کودکان نابینا تشکر کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) هر سال، روز جهانی نابینایان (عصای سفید) نام‌گذاری شده است. به همین مناسبت، سوینا (سینمای ویژه نابینایان) که به همت گلاره عباسی تاسیس شده است، در هفته گذشته، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله اکران سریال «هیولا» را برای مخاطبان کم‌بینا و نابینا تدارک دیده بود. 

گلاره عباسی در پایان هفته جهانی نابینایان، با انتشار چند عکس، از حضور دو بازیگر سریال «هیولا» در این اکران ویژه تشکر کرد. 

او برای محمد بحرانی نوشت: «... چه خوش اقبالم که شما دعوت ما را پذیرفتید و یادگاری پر مهرتان را فراموش نخواهیم کرد. محمد عزیز، دیروز همه کودکانی که در سوینا مهمان ما بودند، گرمای صدایت را تا ابد فراموش نخواهند کرد.»

عباسی از شبنم مقدمی هم این‌چنین تشکر کرد: «شبنم جان، این درد دلهای خواهر کوچک تو است که در صفحه‌ای عمومی نوشته شده. هر روز بیشتر از روز قبل می‌فهمم مسیر یک بانوی اصیل هنرمند چگونه بود. امروز می‌فهمم که چگونه یک شبنم خندان مهربان شدی. ممنونم که ما را به شور و عشقت مهمان می‌کنی.» 

۵۷۵۷

نظر شما