شناسهٔ خبر: 35910097 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

افزایش دستمزد مستمری بگیران اعلام شد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از افزایش ۱۵ درصدی حقوق مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق خبر داد.

صاحب‌خبر -
صراط:

سجاد طاهری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه گفت : حقوق مستمری بگیران تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان ۱۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا گفت : با اعمال این افزایش حقوق از روز ۱۵ مهرماه سال جاری ما به التفاوت مربوط به آن از ابتدای سال تا پایان شهریور ماه به حساب این افراد واریز و در شعب مختلف یکی از بانک‌های استان قابل برداشت است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با بیان اهمیت موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای دولت و مجلس گفت: تفاهم‌نامه بین این صندوق بیمه با معاونت توسعه روستا‌ها و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاونت اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و بانک‌های عاملی که تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر را پرداخت می‌کنند، منعقد شده است.

این مسئول افزود: از این پس تمام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری می‌توانند ضمن بهره مندی از خدمات بیمه اجتماعی از کمک و یارانه ۷۰ درصدی دولت در این حوزه بهره‌مند شوند.

طاهری تعداد بیمه شدگان تحت پوشش این صندوق را در استان ۷۴ هزار خانوار و تعداد مستمری بگیران تحت پوشش را قریب به ۲ هزار خانوار اعلام کرد .

نظر شما