شناسهٔ خبر: 35834219 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

۴۰ گیت در مرز‌های شلمچه و چذابه فعال است

عباس‌زاده گفت: در پایانه مرزی شلمچه ۲۴ گیت و در مرز چذابه ۱۶ گیت، فعال و آماده خدمت‌رسانی به زائران است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  سردار عباس‌زاده فرماندار نیروی انتظامی استان خوزستان با اشاره به ارائه خدمات  نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی استان خوزستان به عنوان مسئول کمیته امنیتی انتظامی اربعین، تلاش کرده تا بهترین خدمات را با همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادهای متولی در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه به زائران اربعین ارائه دهد.

 سردار عباس‌زاده گفت: نیروی انتظامی استان خوزستان با حضور مستمر در ورودی استان و همچنین هماهنگی و تعامل با نیروهای بسیج  و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، توقفگاه‌ها و محورهای مواصلاتی را تحت پوشش قرار داده است.

  فرماندار نیروی انتظامی استان خوزستان افزود: در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه بخشی از پارکینگ‌ها را به بهترین شکل ممکن محصور کردیم؛ افزون بر این  تأمین روشنایی، لاین بندی، خط کشی و علایم راهنمایی و رانندگی در طول مسیر از جمله اقداماتی بود که انجام شده است.

 او با بیان اینکه عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر برای ماموریت‌های ذاتی خود در پایانه‌ها مستقر هستند، اظهار کرد:  برای تأمین نظم و امنیت افراد زیادی از پلیس آگاهی را در پارکینگ‌های دو مرز شلمچه و چذابه مستقر کردیم، همچنین در طول این هفت روز هیچ موردی از ناامنی و حتی سرقت در این دو پایانه مرزی گزارش نشده است.

فرماندار نیروی انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه آمادگی لازم برای عبور زائران از دو مرز شلمچه و چذابه وجود دارد، گفت: در پایانه مرزی شلمچه ۴۸ گیت وجود دارد که ۲۴ گیت فعال و مشغول ارائه خدمات به زائران است، همچینن ۲۴ گیت به صورت ذخیره وجود دارد که در صورت ازدحام جمعیت، آنها را فعال خواهیم کرد. در پایانه مرزی چذابه هم ۲۶ گیت آماده شده که اکنون ۱۶ گیت فعال و مابقی ذخیره هستند.

بیشتر بخوانید:  نرخ کرایه‌ اتوبوس از مرز خسروی تا کربلا ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است

انتهای پیام/

نظر شما