شناسهٔ خبر: 35449240 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

حاشیه های دیدار تراکتور- گل گهر؛

درگیری خانزاده و برزای/ بنر جالب هواداران شیرازی تراکتور+عکس

دیدار دو تیم تراکتور با گل گهر سیرجان با برتری تیم تبریزی به پایان رسید و این دیدار حاشیه های مختلفی داشت که در نیمه دوم بازی خانزاده و برزای درگیر شدند.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و گل گهر سیرجان از چارچوب بازی‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۷:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.

این دیدار در پایان با برتری یک بر صفر تیم تراکتور به پایان رسید. این گل روی اشتباه بازیکنان تیم گل گهر و به صورت یک گل به خودی به ثمر رسید.

درگیری خانزاده و برزای/ بنر جالب هواداران شیرازی تراکتور+عکس

بهنام برزای از گل گهر و محمدرضا خانزاده از تراکتور در نیمه دوم بازی به شدت درگیر شدند و خانزاده بعداز این حرکت از داور بازی کارت زرد گرفت.

تعدادی از هواداران تراکتور از شیراز به تبریز سفر کرده‌اند و با بنری که در دست دارند، هم تیم تراکتور و هم تیم قشقایی را تشویق کردند.

آنها روی بنر خود نوشته اند که ۱۵۹۰ کیلومتر را به عشق تیم محبوب خودشان تراکتور از شیراز به تبریز سفر کرده اند.

امروز بعداز اینکه تیم تراکتور صاحب یک ضربه پنالتی شد و ساسان انصاری این پنالتی را به بیرون زد هواداران با شعار معروف عیبی یوخ یعنی عیبی ندارد، به این بازیکن دلداری دادند.

درگیری خانزاده و برزای/ بنر جالب هواداران شیرازی تراکتور+عکس

قضاوت دیدار تراکتور تبریز - گل‌گهر سیرجان را امیر عرب‌براقی بر عهده داشت. او در این بازی به عبدالله حسینی، مهرداد بایرامی و سیدعلیرضا ابراهیمی از تیم گل‌گهر و مسعود شجاعی و محمدرضا خانزاده از تیم تراکتور کارت زرد نشان داد.

نظر شما