شناسهٔ خبر: 35299866 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

تکواندو گرندپری- ژاپن

چهار هوگوپوش کشورمان حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی دومین روز از مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ انجام شد و رقیبان آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، سجاد مردانی و سعید رجبی مشخص شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از ساعت ۴:۳۰ بامداد (به وقت ایران) امروز (جمعه) با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در "چیبا" ژاپن آغاز و به مدت ۳ روز ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلامی فردا (شنبه) و در روز دوم، پیکار‌های اوزان ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم و سجاد مردانی و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم تکواندوکاران کشورمان در این روز هستند.

صبح امروز قرعه کشی رقابت‌های روز دوم انجام و بر همین اساس ۴ نماینده کشورمان حریفان رقیبان خود را شناختند.

فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم در نخستین دیدار با "آدرین ویسنته" از اسپانیا قهرمان اروپا ۲۰۱۸ مبارزه می‌کند و در صورت برتری به مصاف "تای هون‌کیم" از کره‌جنوبی قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، قهرمان آسیا ۲۰۱۸ و ... می‌رود.

آرمین هادی‌پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در پایین جدول ابتدا با "لئون گلاسنویک" از کرواسی دیدار خواهد کرد و در صورت برتری باید برنده دیدار ترکیه و پرتغال را از پیش‌رو بردارد.

سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در اولین گام با "رافائیل آیوکائف" از روسیه مبارزه می‌کند در دومین دیدار نیز باید برنده دیدار ترکیه و آمریکا را شکست دهد.

سعید رجبی در همین وزن و پایین جدول نیز در نخستین گام به مصاف "کارلوس سانسورس" از مکزیک نایب قهرمان جهان ۲۰۱۹ می‌رود و در ادامه "کیو دون این" از کره‌جنوبی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، قهرمان آسیا ۲۰۱۸ را پیش‌رو دارد.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۴:۳۰ تا ۸:۳۰ و رقابت‌های مرحله یک هشتم و یک چهارم از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ انجام خواهد شد؛ دیدار‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۷ پیگیری می‌شود.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت‌ها G۴ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما