شناسهٔ خبر: 35277387 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری صدا و سیما | لینک خبر

دین پوتینا:

ایران از قدرت‌های ووشوی جهان است

سرمربی تیم ملی کرواسی: تصمیم گرفتیم با یک کشور قدرتمند در ووشو، تمرین داشته باشیم و ایران که از قدرت‌های بلامنازع است انتخاب کردیم

صاحب‌خبر -

ایران از قدرت‌های ووشوی جهان استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو؛ «دین پوتینا» که همراه با یک سانداکار کشور کرواسی به ایران سفر کرده و در اردو‌های آماده‌سازی تیم ملی کشورمان حضور یافته است، گفت: برای آماده سازی و افزایش علم و دانش خود راهی تهران شدیم تا از این فرصت طلایی، بهره لازم را ببریم.

وی افزود: پس از مشورت با رئیس فدراسیون کرواسی، تصمیم گرفتیم با یک کشور قدرتمند در ووشو، تمرین داشته باشیم و ایران که از قدرت‌های بلامنازع است انتخاب کردیم.

این مربی با بیان اینکه ووشو قدمت چندانی در کرواسی ندارد، گفت: یک دهه است که این رشته رزمی در کشور ما به صورت جدی پیگیری می‌شود و در همین مدت نیز مدال‌های خوبی در اروپا کسب کرده‌ایم، اما برای مطرح شدن در جهان باید تلاش زیادی انجام دهیم.

سرمربی کرواسی با بیان اینکه ووشوکاران ایران از آمادگی، سطح فنی و انگیزه بالایی برخوردار هستند، افزود: به طور یقین با تمرینات سختی که آنان انجام می‌دهند، نتایج خوبی در جهانی شانگهای در انتظار تیم ایران است.

وی گفت: در این چند روز، برخورد بسیار خوبی با ما در ایران شد و انگار در خانه خودمان هستیم، باید از روسای فدراسیون ایران و کرواسی که با همکاری‌های خود موجب شدند ما به تهران سفر داشته باشیم، تشکر کنیم، همچنین از اعضای تیم ایران که به ما احترام گذاشتند تشکر می‌کنم.

نظر شما