شناسهٔ خبر: 35271668 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

کوتینیو: پیش از انتقال به بایرن مونیخ با فیرمینو صحبت کردم؛ کار با کلوپ برایم افتخار بزرگی بود

ستاره برزیلی از حضور در فوتبال آلمان بسیار خوشحال است.

صاحب‌خبر -

طرفداری- فیلیپه کوتینیو، هافبک تهاجمی جدید باشگاه بایرن مونیخ در خصوص انتقالش به این تیم گفتگویی انجام داد.

به نقل از اشپورت بیلد، او ابتدا در خصوص انتقالش به جمع باواریایی ها گفت:

برخی از هم تیمی هایم در تیم ملی برزیل در خصوص اینکه اوضاع چگونه در بایرن مونیخ پیش می رود، از من سوال پرسیدند. من به آنها گفتم واقعا از حضور در آنجا خوشحالم. هم تیمی هایم به من خوشامد گویی خوبی کردند. در واقع این خوشامد گویی از جانب هواداران، باشگاه و همه بود و می خواهم با گلزنی و عملکرد خوب در زمین، جواب آنها را دهم. پیش از انتقال به بایرن مونیخ با فیرمینو که قبلا سابقه بازی در بوندس لیگا را داشت، صحبت کردم و در خصوص سختی و فشردگی مسابقات اطلاعاتی گرفتم. او به من در خصوص تفاوت میان تیم های آلمانی گفت.

وی ادامه داد:

من چند سال در لیورپول حضور داشتم و حال باید بگویم بازی در بایرن مونیخ و آلمان نیز مانند فوتبال انگلستان سخت و سنگین بوده و از اسپانیا و برزیل سخت تر است. این را می پسندم. بایرن مونیخ باشگاهی شناخته شده در دنیا است. وقتی به بچه ها در برزیل نگاه کنید، در زمین ها با پیراهن بایرن مونیخ فوتبال بازی می کنند. من از زمان کودکی تا کنون بایرن مونیخ را یک باشگاه بزرگ شناخته ام و حال خوشحالم جزئی از آن هستم.

کوتینیو در مورد یورگن کلوپ افزود:

یورگن به من پیام داد و برایم آرزوی خوب در آینده کرد. او برایم نوشت که بایرن مونیخ باشگاه بزرگی بوده و بوندس لیگا نیز لیگ بزرگی است. این باعث خوشحالی من شد. کلوپ واقعا مربی بزرگ و یکی از بهترین های دنیاست. او یک رهبر واقعی است و از او چیزهای زیادی به خصوص در زمینه ذهنیتی آموختم. کلوپ لیورپول را کاملا تغییر داد و مجددا از آنها تیمی قدرتمند ساخت. کار با او برایم افتخار بسیار بزرگی بود.

 ستاره برزیلی تصریح کرد:

نمی خواهم مانند یک سوپر استار فکر کنم. می خواهم فقط بهترین نمایشم را برای بایرن مونیخ به اجرا بگذارم. در واقع بهترین کاری که از کوتینیو بر می آید را انجام دهم. می خواهم پیروز شوم و به اهداف بزرگی دست یابم. قطعا زبان آلمانی خواهم آموخت. می دانم فقط یک سال در اینجا هستم ولی می خواهم تمام تلاشم را برای بایرن مونیخ بکنم. اتفاقات زیادی ممکن است در فوتبال رخ دهد. اکنون نمی توانم در خصوص آینده چیزی بگویم. فقط می خواهم بگویم از حضور در اینجا خوشحالم و می خواهم سال خوبی را سپری کنم.

کوتینیو در مورد توماس مولر خاطرنشان کرد:

او یک اسطوره در بایرن مونیخ و فوتبال آلمان است و همه بازیکنان دنیا او را می شناسند. توماس جام های زیادی برده و بسیار خوشحالم که با او در یک تیم هستم. توماس از روز اول حضورم در اینجا به من کمک کرده است.

نظر شما