شناسهٔ خبر: 35198853 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری صدا و سیما | لینک خبر

نمايشگاه کتاب مسکو با حضور ناشران ايرانی

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو با حضور ناشرانی از ایران و ۳۳ کشور جهان در مرکز نمایشگاه‎های کتاب پایتخت گشایش یافت

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار سرويس بين الملل خبرگزاری صداوسیما از مسکو؛ سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو با حضور ناشرانی از ایران و ۳۳ کشور جهان در مرکز نمایشگاه‎های کتاب پایتخت گشایش یافت.
جمهوری اسلامی ایران با عرضه بیش از یک هزار عنوان کتاب در سه غرفه مجزا، حضوری پر رنگ در نمایشگاه امسال دارد.

در حاشیه نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو که یکی از قدیمی ترین نمایشگاه‎های کتاب اروپا بشمار می رود، بیش از ۶۰۰ رویداد فرهنگی و ادبی برگزار می شود.

<div id="video-display-embed-code_3919257"><script type="text/JavaScript" src="https://iribnews.ir/fa/news/play/embed/2518325/3919257?width=340&height=240"></script></div>

ناشران روسی و دیگر کشورهای شرکت کننده، امسال بیش از ۱۰۰ هزار عنوان کتاب ارائه کرده اند. نشست های هم اندیشی، مسابقه کتابخوانی، نقد و بررسی آثار ارائه شده و چندین همایش فرهنگی، از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو خواهد بود.
در مدت پنج روز برگزاری این نمایشگاه، نویسندگان مشهور، بازیگران تئاتر و سینما، چهره‎های فرهنگی، هنری، سیاسی، علمی و ورزشی جدیدترین کتاب‎های حوزه ادبیات و نشر کتاب را ارائه می دهند.

نظر شما