شناسهٔ خبر: 34954021 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

صدای ضد انقلاب از بین رفته است

همشهری آنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه صدای ضد انقلاب در مرزها از بین رفته است گفت: از جمله توفیقات مهم نیروی زمینی ارتش استقرار قدرتمندانه در مرزهای شمال شرق کشور محسوب می‌شود.

صاحب‌خبر -

 به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر کیومرث حیدری  در مراسم افتتاحیه هفدهمین همایش تجلیل از ممتازین نیروی زمینی ارتش گفت: بنده از شما همسران و کارکنان نیروی زمینی ارتش تشکر می‌کنم زیرا اگر همکاری شما نبود این بزرگواران نمی‌توانستند به درستی خدمت کنند.

وی افزود: ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران اعتقاداتی داریم که در صدر آن، اعتقاد به شکرگزاری از خداوند است و خداوند را شاکریم که ما را از نعمت امامت و ولایت بهره‌مند کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نیروی زمینی با توکل به خدا و وجود شما کارکنان ممتاز موفق به کسب توفیقات خوبی شده است، تصریح کرد: از جمله این توفیقات می توان به استقرار قدرتمندانه در مرزهای شمال شرق کشور و از بین بردن صدای ضد انقلاب در مرزها و شهرهای جنوب شرق کشور اشاره کرد.

امیر سرتیپ حیدری به حضور ارتش در کنار مردم اشاره و اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش تلاش کرده در تمام اتفاقات مانند سیل و زلزله در کنار مردم حضور داشته باشد که امیدواریم همه این اقدامات موجبات رضایت خداوند متعال و رهبر انقلاب را فراهم آورده باشد.

 وی بیان کرد: همسران کارکنان ارتش، کانون خانواده را گرم می‌کنند و باید گفت بانوان به اندازه همسرانشان در موفقیت‌های ارتش سهیم هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خطاب به همسران کارکنان ارتش خاطر نشان کرد: شما باید بدانید امروز نوع مراقبت‌هایی که باید از فرزندان کارکنان ارتش انجام دهید، متفاوت است، امروز فضای مجازی در شکل گیری و تربیت فرزندان ما بسیار موثر است.

امیرحیدری تأکید کرد: باید برای تربیت فرزندان زمان صرف کرد و نباید از این حوزه غافل بود زیرا تربیت در جامعه کنونی بسیار سخت‌تر از گذشته شده است.

نظر شما