شناسهٔ خبر: 34766705 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

آزادی نفتکش ایرانی ضعف و شکستی دیگر برای استکبار جهانی بود

امام جمعه موقت سنندج گفت: قدرت نظامی زمینه‌ساز استقلال اقتصادی و سیاسی است و آزادی نفتکش ایرانی بار دیگر قدرت جهانی نظام اسلامی ایران و ضعف دشمنان را به همگان نشان داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: بار دیگر شاهد تحقیر آمریکا و انگلیس بودیم و با خجالت نفتکش ایرانی را پس از چهل روز مجبور شدند آزاد کنند.

وی با اشاره به روز صنایع دفاعی اظهار کرد: ایران از قدرت‌های نظامی در سطح جهان است و بدون شک استقلال در تولید صنایع دفاعی از پایه‌های استقلال هر کشوری است.

امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار همراهی مردم در حذف قبوض کاغذی شد و گفت: منافع این طرح بی‌شمار است و باید همه ما نسبت به همراهی با این طرح همت گماریم.

ماموستا حسینی با اشاره به جایگاه ماه ذی‌الحجه در آموزه‌های اسلامی خواستار تلاش مسلمانان برای انجام عبادات ویژه این ماه تاکید کرد.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر جمع‌کردن توشه آخرت توسط مسلمانان تاکید کرد و گفت: مرگ برای همه انسان‌ها حق است و ما مسلمانان موظفیم برای مرگی عزتمند تلاش کنیم.

ماموستا حسینی از کنترل زبان و پرهیز از بهتان و تهمت‌زدن به دیگران از جمله مواردی نام برد که باید همه مسلمانان نسبت به آنها حساس باشند.

وی همچنین خواستار حذف تشریفات در خصوص پذیرایی از حجاج شد و گفت: نباید با اسراف و تجملات عبادات حج را مخدوش نماییم.

وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد، سفر رییس قوه قضاییه زمینه‌ساز نابودی مفسدین اقتصادی و کوتاه کردن دست آنان از بیت‌المال باشد.

انتهای پیام/76/2330/ق

نظر شما