شناسهٔ خبر: 34766469 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری صدا و سیما | لینک خبر

در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها

درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر

معاونت خبر مرکز یزد به سه عنوان برتر در بیست و دومین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها دست یافت.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد  در مراسم اهدای جوایز برترین ها که امروز در بجنورد برگزار شد در بخش  اصلی تیتراژ مجموعه خبری تلویزیونی صدا وسیمای مرکز یزد رتبه دوم و در بخش جنبی هم گزارش پزشک پانصد تومانی  با موضوع سلامت کاری از کاظم دهقانی اشکذری رتبه برتر را به خود اختصاص داد . 
همچنین در بخش گزارش های خبری با موضوع منابع طبیعی گزارش جنگلانه کاری از علی  کلانتری خبرنگار ده بالا حائز  رتبه برتر شد.
صبح امروز نشست کمیسیون های تخصصی خبر و فضای مجازیِ بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما، در دانشگاه دولتی بجنورد آغاز شد.
در این مرحله آثار برتر از میان ۱۴۶ اثر در حوزه سیما، ۴۵۴ اثر در حوزه صدا، ۲۴۷ اثر در حوزه فضای مجازی، ۵۳۰ اثر در حوزه خبر، ۲۶۸ اثر در حوزه شعر و موسیقی و  ۲۹۷ اثر در حوزه پژوهش و تحقیقات، در این مرحله معرفی و به صاحبان آثار برتر جوایز اهدا شود.
9 هزار و 297 اثر  به دبیرخانه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما ارسال شده بود.
شعار جشنواره «شبکه‌های استانی، توسعه پایدار و رونق تولید» است چراکه توسعه پایدار نخستین رسالت شبکه‌های استانی است.
بجنورد از 25 تا 27 مردادماه میزبان این جشنواره بزرگ هنری و رسانه ای است.
قرار است پس از برگزاری کمیسیون فضای مجازی و معرفی برترین های این حوزه، عصر امروز آیین رسمی افتتاحیه در هتل داریوش بجنورد برگزار شود.

صبح فردا شنبه، نشست کمیسیون های خبر، پژوهش و صدا و عصر فردا هم نشست کمیسیون های بخش جنبی، سیما و شعر و موسیقی برگزار خواهد شد.

صبح روز یکشنبه روز پایانی جشنواره نیز نشست هنرمندان با رئیس رسانه ملی و ساعت 17، آیین رسمی اختتامیه در هتل داریوش بجنورد برگزار می شود.

بجنورد از 25 تا 27 مردادماه، میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیمای استان هاست.

درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر درخشش معاونت خبر یزد با سه عنوان برتر+ تصاویر

نظر شما