شناسهٔ خبر: 34733744 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

طباطبایی در گفت‌وگو با میزان:

برای تقویت بخش مدیریت بانوان امینی را آوردیم/ قرار نیست کسی جای شخص دیگری را بگیرد

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته گفت: در کاراته بانوان جا برای کار زیاد است و قرار نیست کسی جای شخص دیگری را بگیرد.

صاحب‌خبر -

سید حسن طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص حضور اشرف امینی به عنوان مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان اظهار داشت: امینی از پیشکسوتان کاراته است که سابقه خوبی در این رشته داشته و برای تقویت کادر مدیریتی بانوان از او دعوت کردیم که به ما کمک کند. پتانسیل کاراته بانوان بسیار زیاد است و باید توجه ویژه‌ای به این بخش داشته باشیم.

وی افزود: در رقابت‌های قهرمانی آسیا ازبکستان مشخص شد که ظرفیت بانوان کمتر از آقایان نیست و علاوه بر این موضوع در بخش آموزش، قهرمانی، داوری، مربیگری و ... جمعیت زیادی داریم که نیاز به یک سازماندهی دقیق دارد.

رئیس فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آیا آمدن امینی به معنی کمرنگ شدن فعالیت افسانه باقری است، تصریح کرد: قرار نیست کسی جای شخص دیگری را بگیرد. همانطور که گفتم کاراته بانوان آنقدر جای کار دارد که حتی اگر چند نفر دیگر را هم به تیم مدیریتی این بخش اضافه کنیم، شرایط برای کار فراهم خواهد بود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای پیام/

نظر شما