شناسهٔ خبر: 34723427 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

عباسی در گفت‌و‌گو با میزان:

هیئت حل اختلاف قوای سه گانه دولت را در ارائه گزارش سالیانه به مجلس مخیر دانست

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیئت حل اختلاف قوای سه گانه دولت را در ارائه گزارش سالیانه به مجلس مخیر دانست،گفت:به نفع دولت است که به طور سالیانه به مجلس گزارشی ارائه دهد تا اینکه گزارش ندهد و ابهامات و سوالاتی در ذهن نمایندگان نسبت به برخی از عملکردها، بماند.

صاحب‌خبر -

هیئت حل اختلاف قوای سه گانه دولت را در ارائه گزارش سالیانه به مجلس مخیر دانست/ارائه گزارش به نفع دولت استاسدالله عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان،با اشاره به ارائه گزارش سالیانه دولت به مجلس گفت: موضوع ارائه گزارش سالیانه دولت به مجلس به هیئت حل اختلاف قوای سه گانه جهت بررسی ارسال شد.

وی تصریح کرد: اخیرا شورای حل اختلاف قوای سه گانه پیرو نظر خود عنوان کرده که دولت در ارائه گزارش سالیانه به مجلس مخیر است و این بدین معناست که دولت هم می‌تواند گزارش بدهد و هم گزارشی ارائه ندهد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: اینکه هیئت حل اختلاف قوای سه گانه دولت را در این موضوع مخیر دانسته اما به نفع دولت است که به طور سالیانه به مجلس گزارشی ارائه دهد تا اینکه گزارش ندهد و ابهامات و سوالاتی در ذهن نمایندگان بماند.

عباسی تاکید کرد که دولت تمایلی به ارائه گزارش سالیانه به مجلس دارد.

انتهای پیام/

نظر شما