شناسهٔ خبر: 34723296 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

فعالیت انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر آغاز شد

بوشهر - رئیس هیئت ورزش کارگری استان بوشهر از آغاز فعالیت‌های انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر، رئیس هیئت ورزش کارگری استان بوشهر گفت: تقویم فعالیت های فدراسیون ورزش کارگری در رشته های مختلف اسفندماه هر سال ابلاغ می شود که فعالیت انجمن ها باید در چارچوب این تقویم باشد.

رحیم لطفی افزود: در استان بوشهر ظرفیت های خوبی در رشته بسکتبال وجود دارد که باید با یک برنامه ریزی مناسب زمینه شکوفایی آنها را فراهم کرد.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوشهر در این آیین اظهار داشت: استان بوشهر امسال در رشته دو و میدانی مسابقات کارگران جهان مدال هایی کسب کرده که تکرار این موفقیت برای سایر رشته های ورزشی نیز وجود دارد.

فرید مجاهدی افزود: در این راستا با توجه به راه اندازی انجمن بسکتبال کارگری استان باید زمینه جذب بازیکنان شایسته و با کیفیت در این رشته فراهم شود.

وی ادامه داد: از لحاظ زیرساختی سالن مجموعه ورزشی کارگران بوشهر از قابلیت خوبی برای برگزاری تمرین ها و مسابقات تیم های بسکتبال کارگری استان برخوردار است.

مجاهدی افزود: در بحث فرهنگی و ورزشی جامعه کارگری استان بوشهر با توجه به حجم قابل توجه نیروهای کارگری در بخش هایی همچون شرکت صدرا (صنایع دریایی ایران)، نیروگاه اتمی، عسلویه توجه ویژه به این حوزه حایزاهمیت ویژه ای است.

وی گفت: در این راستا باید در ابتدا زمینه تشکیل یک تیم خوب در شهرستان بوشهر فراهم شود چراکه این شهرستان از ظرفیت های قابل توجهی برخوردار است.

مجاهدی ادامه داد: با برنامه ریزی مناسب و آماده سازی تیم بسکتبال کارگری استان می توان زمینه حضور موفق آنها در مسابقات جهانی کارگران را فراهم کرد.

رئیس انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر نیز گفت: توسعه و تجهیز زیرساخت ها از اولویت های اصلی این انجمن است و در این راستا توسعه بسکتبال ساحلی و خیابانی  نیز در دستور کار است.

پرویز فرزین پور افزود: بسکتبال استان بوشهر در چند سال گذشته روند رو به رشدی داشته که این رویه باید برای بسکتبال جامعه کارگری استان بوشهر نیز  محقق شود.

وی عنوان کرد: برگزاری دوره های آموزشی از جمله راهکارهای مهم در زمینه سازی برای موفقیت بسکتبال است که در این راستا با بهره گیری از ظرفیت مربیان مجرب این مهم توسط انجمن بسکتبال کارگری استان اجرایی خواهد شد.

فرزین پور ادامه داد: به عنوان یک چشم انداز مهم هیات های شهرستانی بسکتبال جامعه کارگری استان باید به معنی واقعی  راه اندازی و فعال شوند.

وی افزود: با هدف پرهیز از کار جزیره ای اجرا برنامه های انجمن بسکتبال کارگری براساس تقویم فدراسیون ورزش های کارگری با رویکردی بومی سازی شده اجرایی می شود.

فرزین پور عنوان کرد: با هدف رونق بسکتبال کارگری در دو بخش  آقایان و بانوان استعدادیابی به عنوان یکی دیگر از رویکردهای محوری و اساسی انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر است.

در این آئین حکم های اعضای انجمن بسکتبال استان بوشهر به آنان اهدا شد.

نظر شما