شناسهٔ خبر: 34218645 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

بانوی قایقران گیلانی در مسابقات قهرمانی جهان حضور می یابد

الناز شفیعیان از گیلان به آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آب های آرام دعوت شد تا در مسابقات قهرمانی جهان حضور یابد.

صاحب‌خبر -
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ، مسئول روابط عمومی این اداره کل اظهار داشت: با اتمام تست انتخابی تیم ملی قایقرانی آب های آرام بانوان کشور، از سوی فدراسیون قایقرانی سه ورزشکار به پنجمین و آخرین مرحله اردوی آمادگی دعوت شدند که الناز شفیعیان نیز جزو دعوت شدگان است.
مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان قایقران شایسته گیلانی به همراه دو قایقران دیگر باید از عصر امروز (شنبه) در مرحله جدید اردوی تدارکاتی تیم ملی آب های آرام بانوان که در دریاچه آزادی برگزار می شود، حضور یابند.
وی ادامه داد: شفیعیان قایقران گیلانی به همراه دو ملی پوش حاضر در این اردو تا روز ۲۶ مرداد ماه سال جاری تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر فاطمه مجللی مربی تیم ملی آب های آرام بانوان ادامه خواهند داد تا با آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی جهامن حضور یابند.
رقابت های آب های آرام قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو، از سی ام مرداد ماه سال جاری با حضور زبده ترین بانوان قایقران جهان به میزبانی کشور مجارستان برگزار می شود و قایقرانان حاضر در مسابقات قهرمانی جهان به مدت پنج روز با هم رقابت می کنند.

نظر شما