شناسهٔ خبر: 34082588 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

سلیمی در گفت‌و‌گو با میزان مطرح کرد

مهلت ۲ هفته‌ای کمیسیون آموزش برای حل مشکل «نحوه پذیرش دانشجویان»

عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس با اشاره به بررسی نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های سراسری، آزاد و علوم پزشکی در این کمیسیون گفت: پیرو این جلسه به مسئولین ذیربط فرصت دو هفته‌ای برای حل مشکل نحوه پذیرش دانشجویان داده شد.

صاحب‌خبر -
مصاحبه/فرصت دو هفته‌ای کمیسیون آموزش برای حل مشکل «نحوه پذیرش دانشجویان»حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری گفت: در این جلسه گزارشی از نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های سراسری، آزاد و علوم پزشکی از سوی مسئولین ارائه شد.
 
وی بیان داشت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه حضور یافتند و توضیحاتی در این رابطه ارائه کردند.
 
سلیمی با اشاره به مشکلات یک سال گذشته در زمینه پذیرش دانشجویان در رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد، تاکید کرد: در این رابطه بین مسئولان حاضر در این جلسه اختلاف نظر وجود داشت لذا مقرر شد کمیته‌ای بین نهاد‌های ذیربط تشکیل شود و طی دو هفته آتی مشکل نحوه پذیرش دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف حل و فصل و تعیین تکلیف شود.
 
انتهای پیام/

نظر شما