شناسهٔ خبر: 34029057 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

شورای نگهبان: گزارش انتخابات سال ۸۸ از آرشیو سایت شورا حذف نشده

گزارش تفصیلی شورای نگهبان پیرامون دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به توضیح اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد برای صیانت از آراء مردم پرداخته است منتشر شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،  طی روزهای گذشته خبری جعلی مبنی بر حذف یک گزارش از آرشیو سایت شورای نگهبان در فضای مجازی منتشر شد که اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان برای تنویر افکار عمومی در این خصوص اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن کامل اطلاعیه به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

به دنبال طراحی نسخه جدید پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان و انتقال کامل اخبار از نسخه قبلی و راه‌اندازی آزمایشی نسخه جدید از روز یکشنبه 15 تیرماه 1398، اخباری که به آدرس‌های قبلی در موتور‌های جستجو نمایه‌سازی (indexing) شده و یا در سایت‌ها به آنها لینک شده، ممکن است با مراجعه کاربران به آن خبر با پیغام خطا مواجه شده و به نسخه جدید هدایت شود که در این صورت کاربر می‌تواند با جست‌وجوی عنوان خبر در سایت جدید به خبر موردنظر دسترسی پیدا کند.

لازم به ذکر است که خبر «گزارش تفصیلی شورای نگهبان پیرامون دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری» نیز با کد (1322) در دسترس مخاطبان قرار داد.

روابط عمومی شورای نگهبان متن «گزارش تفصیلی این شورا پیرامون دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری» که در راستای اطلاع‌رسانی این شورا درباره نحوه نظارت بر انتخابات مذکور تهیه شده و حاوی اقدامات صورت گرفته توسط شورای نگهبان و  اسناد و مکاتبات مهم مربوط به آن است به شرح زیر می‌باشد:

1-متن گزارش

2-پیوست‌ها

ویژه‌نامه 9 دی| موسوی در باره تقلب در انتخابات به رهبر انقلاب چه گفت؟

انتهای پیام/

نظر شما