شناسهٔ خبر: 34002860 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: رسا | لینک خبر

مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن برگزار می‌کند؛

مسابقه کتابخوانی «در پرتو ولایت» به مناسبت دهه ولایت

مسابقه «در پرتو ولایت» ویژه طلاب مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری رسا، به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت و به منظور اغتنام اوقات فراغت تابستان، مسابقه کتابخوانی «در پرتو ولایت» ویژه طلاب مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از سوی مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن برگزار می‌شود.

این مسابقه برگرفته از کتاب «در پرتو ولایت» تألیف آیت‌الله مصباح یزدی از انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) است که بانوان طلبه می‌توانند جهت ثبت نام و خرید کتاب (به قیمت۱۰ هزار تومان) به واحد آموزش مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن مراجعه کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را به صورت آنلاین در پایگاه اطلاع رسانی آثار حضرت آیت‌الله مصباح یزدی به نشانی http://mesbahyazdi.ir/node/۱۷۵۵ مشاهده و مطالعه کنند.

این کتاب شامل گفتارهایی درباره مسأله ولایت است که در این گفتارها جناب استاد برخی از ابعاد این موضوع به ویژه بعد سیاسی آن را موشکافی کرده اند که ۱۰ گفتار اول این کتاب حاصل چند سخنرانی در جلسات متوالی در ماه مبارک رمضان است و هفت گفتار دیگر آن نیز سخنرانی های مستقل استاد مصباح یزدی است که با موضوع این کتاب هم گون بوده است. حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی نادری قمی تدوین و نگارش این کتاب را در ۱۷ گفتار بر عهده داشته اند.

مسابقه کتابخوانی «در پرتو ولایت» در تاریخ ۳۱ شهریور به صورت حضوری در مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن برگزار می‌شود./1324/د102/ب1

نظر شما