شناسهٔ خبر: 33589355 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

درخشش مربی ادبی کانون خوزستان در ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: مربی ادبی این کانون، برگزیده ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، وحید کیانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: محدثه الماسی، مربی ادبی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کلانشهر اهواز موفق شد رتبه برگزیده ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون ویژه گرامی داشت شهدای مدافع حرم شهرستان شوشتر را از آن خود نماید.

وی بیان داشت: در این مراسم از خانواده‌های شهدای شهرستان شوشتر شهید شکوه نیا، شهید خادم سیدالشهدا، مدافع حرم شهید کجباف، شهید خادمی، شهیدان جلیل و ابوالقاسم ضرغام پور و شهید تشکر، تجلیل شد.

بر اساس این گزارش، هرمز علیپور، بهمن ساکی و داوود مالکی، داوران این جشنواره همچنین عادل حیدری از شهرکرد، امیر رسولی مقدم از یاسوج، محسن کاویانی از قم و مریم حقیقت از شیراز را به‌عنوان دیگر نفرات برتر این جشنواره معرفی کردند.

در ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون از کوروش شباب، مهدی اعتصامی و مهشید محمدی هر سه از شوشتر و اصغر رضایی گماری از گتوند نیز تقدیر شد.

گفتنی است: آیین اختتامیه ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون ویژه گرامیداشت شهدای مدافع حرم شهرستان شوشتر با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از شاعران و علاقه‌مندان در تالار فرهنگ شهرستان شوشتر برگزار شد.

انتهای پیام/گ

پایان جشنواره شعر نخل و کارون با معرفی برگزیدگان

برچسب‌ها:

نظر شما