شناسهٔ خبر: 33468259 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

شرکت فرانتلاین: احتمال خطای انسانی و مکانیکی در وقوع حادثه‌ی نفتکش فرانت آلتر بعید است

شرکت فرانتلاین، مالک نفتکش حادثه دیده در دریای عمان اعلام کرد این احتمال که خطای انسانی و مکانیکی عامل حادثه‌ای باشد که برای نفتکش فرانت آلتر رخ داد، بعید است.

صاحب‌خبر -

شرکت فرانتلاین: احتمال خطای انسانی و مکانیکی در وقوع حادثه‌ی نفتکش فرانت آلتر بعید استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ­شبکه تلویزیونی المیادین، شرکت فرانت لاین، مالک نفتکش حادثه دیده در دریای عمان اعلام کرد نفتکش فرانت آلتر همچنان در دریای عمان حضور دارد و یک کشتی نجات به کمک آن رفته است.

شرکت فرانتلاین اعلام کرد که برای پذیرش هرگونه قرارداد جدید برای انتقال نفت خام از منطقه خلیج فارس، حداکثر درجه هشدار در نظر گرفته خواهد شد.

این شرکت گفت: «در هنگام بررسی قرارداد‌های جدید در منطقه بیشترین احتیاط را به عمل خواهیم آورد.»

شرکت فرانت لاین اعلام کرد: «این احتمال را که خطای انسانی و مکانیکی عامل حادثه‌ای باشد که برای نفتکش فرانت آلتر رخ داد بعید می‌دانیم.»

این شرکت تاکید کرد درباره این حادثه تحقیق جامعی به عمل خواهد آورد.

صبح پنجشنبه گذشته ۲۳ خردادماه، شبکه تلویزیونی العالم به نقل از منابع محلی در عمان از شنیده شدن پی در پی صدای دو انفجار مهیب در داخل آب‌های دریای عمان خبر داد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد دو نفتکش غول‌پیکر (سوپر تانکر) حامل نفت خام در این انفجار‌ها هدف حمله قرار گرفتند. گفته می‌شود بنادر پاکستان و عمان از این دو نفتکش پیام درخواست کمک دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام/

نظر شما