شناسهٔ خبر: 33443500 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: قدسنا | لینک خبر

منابع عبری و فلسطینی خبر دادند:

تبادل آتش میان غزه و اسرائیل/محاصره دریایی کامل غزه

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز دو حمله هوایی به غزه انجام داد و مدعی شد این اقدام در پاسخ به شلیک موشک از سوی غزه به منطقه اشکول بوده است.

صاحب‌خبر -

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، منابع رسمی صهیونیستی شب گذشته از به صدا در آمدن آژیرهای خطر و شنیده شدن صدای انفجار در شهرک های مناطق همجوار غزه خبر دادند.

 

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: به دنبال به صدا در آمدن آژیرهای خطر در شورای منطقه ای اشکول مشخص شد یک موشک از سوی نوار غزه شلیک شده که توسط سامانه گنبد آهنین منهدم گردید.

 

همچنین جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پنجشنبه دو نقطه در شهر غزه و جنوب این باریکه را هدف قرار داده و اعلام کردند انجام این عملیات در پاسخ به هدف قرار گرفتن توسط غزه اشکول بوده است.

 

منابع محلی اعلام کردند جنگنده های اسرائیل دو موشک به اراضی زراعی در منطقه الریان در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه شلیک کرده است.

 

جنگنده های اسرائیلی همچنین یک زمین کشاورزی در منطقه السوده در شرق منطقه الزیتون در شهر غزه را نیز هدف قرار دادند. بر اساس اعلام رادیو الاقصی این حملات هیچ تلفاتی در پی داشته است.

 

ارتش اسرائیل همچنین اعلام کرد به دنبال ادامه آتش سوزی های ناشی از بالن های آتش زای نوار غزه در مناطق مرزی امروز محاصره کامل دریایی غزه اجرا می شود.

 

منابع عبری زبان مدعی شدند روز گذشته 12 مورد آتش سوزی در شهرک ها و کیبوتس های اسرائیلی در مناطق همجوار غزه رخ داده است.

 

انتهای پیام/ح.ع/

نظر شما