شناسهٔ خبر: 33439482 - سرویس عکس
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

لحظه ورود دزدان به منزل ایسکو و زیدان + فیلم

خانه‌های ایسکو و زیدان توسط سارقان مورد دستبرد قرار گرفت.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در هفته‌های اخیر اخبار عجیبی از افزایش ناگهانی سرقت سارقان از خانه بازیکنان و سرمربیان مشهور در فوتبال اسپانیا منتشر شده و ال چیرینگیتو مدعی شد زین الدین زیدان و ایسکو، آخرین قربانیان این روند عجیب بوده اند.

البته جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر نشده، اما همین چند روز قبل بود که در هنگام برگزاری دیدار تیم ملی اسپانیا مقابل جزائر فارو و هنگامیکه آلوارو موراتا در میدان بود، سارقان خانه وی را در حالیکه خانواده اش خانه بودند مورد سرقت قرار دادند و امروز اخباری در مورد هراس موراتا و اسباب کشی او نیز در نشریات منتشر شد.

به بازیکنان توصیه شده برای جلوگیری مجدد از چنین اتفاقاتی، در مورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی تجدید نظر کرده و جزئیات خانه‌هایی خود را با پخش تصاویر زنده افشا نکنند.

یوردی آلبا، کوین پرینس بواتنگ، کریم بنزما، ویلیام کاروالیو، خواکین، فونس موری، کندوگبیا، گابریل پائولیتا و گری، آخرین قربانیان این دزدی‌های زنجیره‌ای در اسپانیا در ماه‌های اخیر بوده اند.

بیشتر بخوانید: آخرین اخبار از حضور مونتلا و زیدان در ایران از زبان رئیس فدراسیون فوتبال + فیلم 

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6965466/10058166?width=400&height=300"></script></div>
انتهای پیام/
 

سرقت از خانه های بازیکن و سرمربی کهکشانی‌ها + فیلم

 

برچسب‌ها:

نظر شما