شناسهٔ خبر: 33431020 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

دروازه‌بان استقلال بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس + عکس

گلر استقلال هم قلب آبی رنگ را از صفحه شخصی خود پاک کرد و پیچ رسمی استقلال را هم آنفالو کرد. حسینی از نیمکت نشینی در استقلال ناراضی است و عنوان کرده بود دوست دارد در جایی بازی کند که نفر اول باشد.

صاحب‌خبر -

مهاجم پرسپولیس تصویری از حضور گلر استقلال در جمع ملی‌پوشان سرخپوش منتشر کرد.

به گزارش  ایلنا، در روزهایی که بازار شایعات در نقل و انتقالات حسابی داغ است، هر روز یک خبر جدید در مورد جابجایی بازیکنان به گوش می‌رسد که تجربه نشان داده نباید زیاد از آن متعجب شویم.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی بیرانوند از پرسپولیس و جذب یک جانشین مطمئن به جای او مطرح بود که گفته می‌شد گزینه مورد نظر رشید مظاهری، گلر ذوب آهن است ولی با چرخش این بازیکن به سمت تراکتورسازی به نظر می‌رسد سرخپوشان تهرانی سراغ یک گزینه ملی‌پوش دیگر رفته‌اند و این گلر سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال است.

اگرچه این خبر به شکل جدی هرگز مطرح نشد ولی دقایقی قبل علی علیپور، مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس تصویری در صفحه شخصی خود منتشر کرد که این شایعات را قوت بخشید. علیپور با انتشار تصویری از حضور حسینی در جمع ملی‌پوشان حال حاضر و سابق پرسپولیس و قراردادن تصویر بمب زیر نام این دروازه‌بان به نوعی او را بمب نقل و انتقالاتی باشگاه خود معرفی کرد. هرچند این تصویر پس از دقایقی از صفحه علیپور حذف شد.

دروازه‌بان استقلال بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس + عکس

از طرفی گلر استقلال هم قلب آبی رنگ را از صفحه شخصی خود پاک کرد و پیچ رسمی استقلال را هم آنفالو کرد.

دروازه‌بان استقلال بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس + عکس

 

حسینی از نیمکت نشینی در استقلال ناراضی است و عنوان کرده بود دوست دارد در جایی بازی کند که نفر اول باشد.

برچسب‌ها:

نظر شما