شناسهٔ خبر: 33430493 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نیروی انتظامی | لینک خبر

امنیت، ضروری ترین نیاز مردم است

گروه استان ها - فارس - نماینده مردم شیرازدر مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مدیریت و حاکمیت خوب ضروری ترین نیاز مردم امنیت و آرامش است، گفت: کشور ما در مقوله امنیت در دنیا و منطقه مثال زدنی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، " محمد مهدی برومندی "  در دیدار با سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا اظهار داشت: قدرت بازدارندگی ایران در سطح منطقه مثال زدنی است و امروز با توطئه های سازمان یافته ای مواجه هستیم که با استفاده تاکتیکی از موضوع تروریسم، امنیت منطقه را مورد تهدید قرار داده است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در همه ابعاد با این توطئه ها مقابله کرده و شکست آمریکا و استکبار جهانی در سوریه نشان از اقتدار ماست؛ یادآور شد: امروز شاهد انتقال داعش توسط آمریکا به مرزهای شرقی و افغانستان هستیم.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  افزود: به دلیل برخی شرایط، استان فارس  یکی از مسیرهای قاچاق کالا و مواد مخدر است .

وی با بیان اینکه در مدیریت و حاکمیت خوب  ضروری ترین نیاز مردم امنیت و آرامش است، ابراز کرد: کشور ما در مقوله امنیت در دنیا و منطقه مثال زدنی است.

 نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین به بخش کشاورزی و تاثیر آن بر معیشت مردم پرداخت و گفت: در این خصوص به دلیل خشکسالی با مشکلات اقتصادی زیادی مواجه هستیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: با تلاش دولت و مجلس امسال بودجه نیروی انتظامی به بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

نظر شما