شناسهٔ خبر: 33115497 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

برخی آقازاده‌ها در تخلفات گوی سبقت را از پدران خود ربوده‌اند

دبیرکل جمعیت یاران انقلاب اسلامی گفت: قوه قضاییه باید با چپاولگران با اشد مجازات برخورد کند.دبیرکل جمعیت یاران انقلاب اسلامی گفت: قوه قضاییه باید با چپاولگران با اشد مجازات برخورد کند.

صاحب‌خبر -
صراط:

مسعود زریبافان دبیرکل جمعیت یاران انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در گردهمایی تشکل متبوع خود با بیان اینکه همه در وضعیت کنونی سهیم هستیم، اظهار داشت: طبیعی است سهم همه افراد در این وضعیت یکسان نیست و قطعا نقش مسئولین سنگین تر است و این ناسپاسی باید جبران شود.


به گزارش فارس؛ وی افزود: اگر مسئولین سفارشات امام(ره) و منش امام(ره) را در دوری از تشریفات و خدمت مردم در پیش می گرفتند، قطعا با مشکلات الان مواجه نبودیم.


زریبافان با تاکید بر اینکه یک عده به عنوان مسئول سرکار آمدند و بزرگترین امکانی که در اختیار دارد رانت اطلاعاتی است که اگر آن را در خدمت مردم استفاده کند نتیجه آن برای همه مردم خواهد بود، تصریح کرد: عده ای از مسئولین از این رانت اطلاعاتی سو استفاده‌های زیادی برای خود و اطرافیان خود برده‌اند و سرمایه‌های هنگفتی را بدست آورده اند.


وی افزود: نتیجه فاصله گرفتن از مردم دوری از دردهای مردم است و هرکس به سمت مردم رفت به او گفتند پوپولیست است و مردم فریبی می‌کند.


دبیرکل جمعیت یاران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسئولین در وضع موجود سهیم‌اند و باید پاسخگو باشند، خاطرنشان کرد: قوه قضاییه باید با چپاولگران با اشد مجازات برخورد کند و نباید طوری باشد کسی به خاطر سه میلیون تومان محاکمه شود، ولی کسی که بیت المال را چپاول کرده فقط ده سال یا سه سال زندان برای او در نظر بگیرند.


وی ادامه داد: عده‌ای در حاکمیت با سکوت خودشان در وضع کشور سهیم‌اند و می‌ترسند پست مسئولیتی خود را از دست بدهند.


زریبافان ضمن اشاره به اینکه مسئولین و مردم و هرکسی که دراین وضع سهیم است باید ناشکری‌ها را جبران کنند، اظهار داشت: در این 40سال بهترین رهبری‌ها را از سوی امام و رهبر انقلاب داشتیم ولی همه در اجرای رهنمودهای آنان کوتاهی کرده‌اند.


دبیرکل جمعیت یاران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسئولین کمتر این فرصت را ایجاد کرده‌اند که جوانان رجل سیاسی باشند، گفت: نهادها و مسوولان باید این را جبران کنند تا رییس جمهور و دولتی جوان داشته باشیم و مجلس هم باید به جوانان اعتماد کند.


وی ضمن تاکید براینکه البته جوان هم باید انقلابی باشد و بماند و انقلابی کسی است نه دنبال رانت و ویژه خواری نباشد، خاطرنشان کرد: بعضا برخی آقازاده‌ها در تخلفات گوی سبقت را از پدران خود ربوده‌اند و اینجا مطالبه‌گری می‌تواند نقش آفرین باشد.

نظر شما