شناسهٔ خبر: 33086203 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: قدسنا | لینک خبر

تاکید نهادهای اطلاعاتی اسرائیلی:

افزایش فشار آمریکا بر ایران اوضاع غزه را وخیم می کند

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد نهادهای اطلاعاتی اسرائیل تاکید دارند افزایش فشار آمریکا بر ایران می تواند به واکنش گروه های همسو با این کشور در غزه منجر شده و اوضاع این منطقه را رو به وخامت سوق دهد.

صاحب‌خبر -

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، پایگاه خبری صهیونیستی واللا اعلام کرد ارزیابی های اسرائیل حاکی از آن است که افزایش فشار آمریکا بر ایران به وخامت اوضاع در غزه و از سرگیری شلیک موشک از این منطقه به سمت اراضی اشغالی منجر می شود.

 

این منبع عبری زبان افزود ارزیابی های نهادهای امنیتی اسرائیل تاکید دارند جنبش جهاد اسلامی فلسطین در صورت لزوم نسبت به انجام عملیات های ضد امنیتی برای حمایت از موقعیت ایران در برابر فشارهای آمریکا اقدام می نماید.

 

بر اساس اعلام این رسانه اسرائیلی نهادهای امنیتی اسرائیل مدعی اند موشک هایی که جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تنش های اخیر به سوی اسرائیل شلیک کرده با تشویق ایران و حمایت از این کشور انجام شده است.

 

واللا ادامه داد دستگاه های اطلاعاتی اسرائیل معتقدند جنبش جهاد اسلامی به راحتی از سوی ایران تحریک نمی شود اما ارتباط بسیار نزدیکی با این کشور داشته و در صورت افزایش فشارهای آمریکا از ایران حمایت خواهد کرد.

 

این پایگاه خبری تاکید کرد مسئولان امنیتی اسرائیل به کاخ سفید توصیه کرده اند روابط با ایران و کشاندن این کشور به میز مذاکره به همراه ادامه خروج از توافق هسته ای را مورد بررسی قرار دهد.

 

انتهای پیام/ح.ع/

نظر شما