شناسهٔ خبر: 33050280 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

بهرام آقاخانی مطرح کرد:

پوشش لیگ ملت های والیبال جهان از تلویزیون شهری اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در تلاش خواهیم بود تا با دریافت مجوزهای لازم لیگ ملت‌های والیبال جهان از تلویزیون‌های شهری موجود در میادین و پارک‌های مختلف پوشش داده شود.

صاحب‌خبر -
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ،جلسه کمیته فرهنگی داوطلبین ستاد برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان با حضور جعفر سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، شفیع شفیعی مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل ، بهرام آقاخانی مدیرکل ، اکبرنگاهی معاون فرهنگی وامور جوانان و محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل و تعدادای از اعضاء سازمان های مردم نهاد در سالن شیخ صفی استاانداری اردبیل برگزار شد .
دراین جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:با هدف فراگیرسازی روحیه نشاط و افزایش علاقه‌مندی جوانان و خانواده‌ها به ورزش در تلاش خواهیم بود تا با فراهم شدن مقدمات لازم و تمهیدات مورد نظر زمینه پوشش تلویزیونی لیگ ملت‌های والیبال جهان در سطح پارک‌ها و میادین درنظر گرفته شده فراهم شود .
اقاخانی ادامه بااشاره به استفاده از ظرفیت های سمن ها نیز بیان کرد: از میان سمن‌های عضو اداره کل ورزش و استانداری اردبیل، پنج سمن به صورت داوطلبانه و افتخاری جذب شده و آموزش‌های لازم را برای برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات طی خواهند کرد.
اواز آغاز لیگ ملت‌های جهان از 31 خرداد ماه سال‌جاری خبر داد و افزود: مسابقات مذکور تا دوم تیرماه با حضور تیم‌های ملی ایران، فرانسه، پرتغال و استرالیا در اردبیل برگزار می‌شود.

نظر شما