شناسهٔ خبر: 33050241 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

در همایش تجلیل از روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی مطرح شد :

روابط عمومی ها نقش حیاتی در ادارات دارند

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل در همایش تجلیل از روابط عمومی ادارات ورزش وجوانان و هیات های ورزشی گفت : روابط عمومی ها نقش حیاتی در ادارات دارند که باید مورد احترام قرار گیرند

صاحب‌خبر -
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل،بمناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی همایش تجلیل از روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان ، هیات های ورزشی و سمن های مردم نهاد با شعار روابط عمومی مسئولیت اجتماعی با حضورسطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ، بهرام آقاخانی مدیرکل و اکبر نگاهی معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در سالن کنفرانس رضازاده برگزار شد .
دراین مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن تبریک هفته روابط عمومی گفت : کار کردن در حوزه روابط عمومی بسیار سخت و حساس است ولی بااین حال کارکنان روابط عمومی ها با جان ودل و عشق و علاقه به کارشان می پردازند.
بهرام آقاخانی ادامه داد:روابط عموهی ها نقش حیاتی در ادارات دارند که باید مورد احترام قرار گیرند و درواقع روابط عمومی ها چشم و چراغ ادارات هستند.
او افزود : روابط‌عمومی می تواند آگاهانه در جهت اطلاع یابی، اطلاع رسانی و شفاف سازی و در ایجاد و حفظ ارتباط یک مجموعه با دنیای خارج از آن مؤثر باشد.
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل اظهار کرد : روابط عمومی هیات های ورزشی در واقع باید در انعکاس خبرهای هیات ها اعم از برگزاری مسابقات، اعزام تیم ها و کسب قهرمانی ها اهتمام کنند.

نظر شما