شناسهٔ خبر: 33042296 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: بولتن‌نیوز | لینک خبر

نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم برگزار می‌شود

رییس خانه کاریکاتور:در حال حاضر مهم ترین خبری که در دست است برگزاری نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم است که این روزها در حال انجام مراحل مقدماتی آن هستیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش بولتن نیوز، مسعود شجاعی طباطبایی رییس خانه کاریکاتور در خصوص آخرین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مهمترین خبری که در دست است برگزاری دوره جدید «نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم» است که این روزها در حال انجام مراحل مقدماتی آن هستیم.

وی ادامه داد: فعلا اخبار دقیقی نمی‌توانیم از جزئیات این نمایشگاه اعلام کنیم چرا که به زوردی نشست خبری با اصحاب رسانه خواهیم داشت و تمامی جزئیات بعد از بررسی هایی که داریم در این جلسه مطرح خواهد شد.

وی در خصوص دلیل برگزاری دوره جدید «نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم» خاطرنشان کرد: برخوردهای احمقانه ترامپ، خروجش از برجام و بحث تروریستی عنوان کردن سپاه پاسداران توسط این فرد ملئون از دلایل مهمی است که تصمیم گرفتیم با برگزاری «نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم» اعتراض خودمان را به عملکرد احمقانه این فرد بیان کنیم.

گفتنی است، در نمایشگاه کاریکاتور ترامپیسم چه در دوره های گذشته و چه در این دوره سعی شده است چهره واقعی دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریكا به مخاطبان نشان داده شده و از موضع جنگ طلبانه، كاسبكارانه، نژادپرستانه و غیر انسانی اش پرده برداشته شود.

نظر شما