شناسهٔ خبر: 33041966 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

شهدا ناجی دختر دانشجو شدند/اردوی راهیان نور که تولدی دوباره را رقم زد+فیلم

برنامه «از لاک جیغ تا خدا» در سه قسمت جدید خود میزبان دختر دانشجویی بود که زندگی اش با سفر به راهیان نور متحول شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،  سری جدید برنامه «از لاک جیغ تا خدا» در قسمت های دوازدهم ، سیزدهم و چهاردهم خود میزبان ملیکا طالبی دختر جوان ۲۰ ساله دانشجویی بود که با ورود به دانشگاه اعتقادات خود را از دست داده بود.

او در این باره می گوید وقتی وارد دانشگاه شدم محیط بسیار سنگینی حاکم بود و اینکه همرنگ بقیه نباشم، برایم سخت بود، به همین دلیل کاملا حجاب خود را کنار گذاشتم و آزادانه لباس غیرمتعارف می پوشیدم. یک روز با یکی از دوستانم از مقابل درب پایگاه بسیج دانشگاه عبور می کردیم که من پیشنهاد کردم کارت بسیج بگیریم.

در زمان ورود پایگاه با استقبال دوستان دانشجو مواجه شدیم و به ما پیشنهاد اردوی راهیان نور را دادند. من و دوستم برای اینکه اوقات فراغت خود را پر کنیم تصمیم گرفتیم به این اردو برویم. از زمانی که وارد اتوبوس شدیم اصلا حال و هوای دیگری حاکم شد و فضا برایمان به شکل دیگری رقم خورد. از همان اردو تلنگر و شوک به ما وارد شد و این موضوع تا اردوی زیارتی امام رضا ع ادامه پیدا کرد.

در ادامه می توانید بخش هایی از فیلم این برنامه را مشاهده کنید:

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6941466/9943076?width=400&height=300"></script></div>
mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6941466/9943079?width=400&height=300"></script></div>
/انتهای پیام

نظر شما