شناسهٔ خبر: 33041948 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: سیتنا | لینک خبر

بازیکن مظلوم اما باکیفیت تیم برانکو

با وجود آنکه از نظر اخلاقی و فنی بازیکنی با توانایی های بالا است اما چون بی حاشیه و اهل مصاحبه و جنجال نیست انتقادهای زیادی از او می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش شفقنا، برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر السد چند تغییر در ترکیب اصلی تیمش به وجود آورد.

یکی از تغییرات اساسی تیم برانکو حضور محسن ربیع خواه به جای سید جلال حسینی در ترکیب اصلی بود.

ربیع خواه یک هافبک دفاعی است اما این بار هم در پست غیر تخصصی خود به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی هم از خود نشان داد.

برانکو از ربیع خواه در بیشتر پست ها استفاده کرده و تا مانده از این بازیکن به عنوان مهاجم بهره گیرد و جالب اینکه او با وجود آنکه کاملا در خدمت تیم است و از نظر فنی و اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است اما چون بدون حاشیه و آرام است همواره مظلوم واقع می شود و در بین هواداران چهره محبوبی به شمار نمی آید.

ربیع خواه را باید بازیکن مظلوم پرسپولیس برانکو دانست که با وجود آنکه از نظر فنی و اخلاقی در سطح خوبی است اما همواره تیغ انتقادات به هنگام شکست سرخ پوشان به سمت او است و اگر کوچک ترین اشتباه داشته باشد زمین و زمان روی سر او خراب می شود.

با وجود آنکه انتقادهای زیادی از ربیع خواه می شود اما برانکو بهتر از هر کسی به توانایی های فنی این بازیکن آشنا و آگاه است. برانکو نشان داده که بازیکنانی را می خواهد که توان بازی کردن در چند پست را داشته باشند. ربیع خواه عصای دست برانکو بوده و هر گاه که بازیکنی کلیدی به ویژه در کارهای دفاعی مصدوم و یا محروم شده ربیع خواه جایگزین بسیار خوبی برای او بوده است.

بازیکن مورد علاقه برانکو در دیدار برابر السد یکی از بهترین های تیمش بود و ۹۲ درصد از پاس های او درست به منزل رسید و تقریبا شب بدون اشتباهی را پشت سر گذاشت تا نشان دهد که شایسته حضور در جمع سرخ پوشان است.

انتهای پیام

نظر شما