شناسهٔ خبر: 32950106 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

رئیس جمعیت علمای پاکستان:

تهدید آمریکا علیه ایران تهدید جهان اسلام است/ آمریکا به دست ایران اسلامی شکست خواهد خورد

حوزه/پیر اعجاز هاشمی در واکنش به تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا یک زورگوی بین الملل است، تهدید آمریکا علیه ایران تهدید جهان اسلام است و کشورهای اسلامی این تهدید را تحمل نخواهند کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»، پیر اعجاز احمد هاشمی، رئیس جماعت علمای پاکستان در واکنش به تهدیدهای آمریکا به ایران گفت: برای مبارزه با استعمار جهانی باید عربستان و ایران متحد شده و امت واحده را محکمتر کنند، اگر کشورهای اسلامی باهم متحد نشوند حملات تروریستی هم ادامه خواهند یایفت و هم آمریکا تهدیدها  را هم ادامه خواهد داد، تهدید آمریکا به ایران مانند تهدید به جهان اسلام است، کشورهای اسلامی تحمل نخواهند کرد.

وی افزود: آمریکا زورگوی جهانی است و هرگز استقلال یک کشور اسلامی را تحمل نخواهد کرد و علیه کشوری که استقلال خودشان را حفظ کردند توطئه های زیادی کردند، اگر دو قدرت بزرگ جهان اسلام باهم متحد شده و با استعمار مبارزه کنند، عزت اسلامی بیش از پیش افزایش پیدا خواهد کرد.

هاشمی در ادامه افزود: اکنون باید مثل قبل یک کنفرانس کشورهای اسلامی برگزار می شد، اما متاسفانه دشمنان اسلام مسلمانان را با یک توطئه سازمان یافته به تفرقه افکنده و مسلمانان را تقسیم کردند.

رئیس جمعیت علمای پاکستان در پایان اظهار داشت: آمریکا همواره علیه ایران توطئه کرده اتس  و همیشه ناکام مانده است  و امیداوریم اکنون هم ایران اسلامی به آمریکا شکست خواهد داد.

 

نظر شما