شناسهٔ خبر: 32934516 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

شعار "عیبی یوخ" پس از گل دوم پدیده و اعتراض تماشاگران ماشین‌سازی به داور

دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و پدیده در حالی دنبال می‌شود که تماشاگران تیم میزبان نسبت به عملکرد داور این بازی اعتراض کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های ماشین‌سازی و پدیده شهر خودرو در حالی از ساعت 21:30 امشب در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفته‌اند که نتیجه این بازی تأثیر مستقیمی در تکلیف تیم چهارم جدول و صعودکننده به لیگ قهرمانان آسیا دارد.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که تماشاگران تیم میزبان شعارهایی علیه کمک‌داور بازی سر دادند که این موضوع با دخالت مدافع ماشین‌سازی، به پایان رسید. در نیمه نخست بازی دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه پدیده رخ داد که کادر داوری بازی اعتقادی به پنالتی نداشتند.

یحیی گل‌محمدی و رضا مهاجری از ابتدای بازی به صورت ایستاده از کنار خط عملکرد شاگردان خود را زیر نظر گرفته‌اند.

گوینده ورزشگاه تعداد تماشاگران این بازی 600 نفر اعلام کرد.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه پس از گل تساوی ماشین‌سازی و با توجه به افزایش شانس کسب سهمیه توسط تراکتورسازی، این تیم را مورد تشویق قرار دادند. پس از به ثمر رسیدن گل تساوی تراکتورسازی مقابل فولاد، این تشویق‌ها شدت گرفت.

سرمربیان دو تیم از هر توقف در جریان بازی استفاده کرده و نکات لازم را به بازیکنان خود منتقل کردند.

پس از به ثمر رسیدن گل دوم پدیده، تماشاگران حاضر در ورزشگاه با شعار "عیبی یوخ" به بازیکنان ماشین‌سازی روحیه دادند.

اعتراضات تماشاگران ماشین‌سازی در نیمه دوم نسبت به قضاوت داور بازی بیشتر شد.

در دقیقه 77 بازی، در حالی که میلاد فراهانی ضربه دروازه را برای پدیده زده بود، مصدوم شد و روی زمین افتاد که این موضوع واکنش تماشاگران را در پی داشت.

پس از گل برتری تراکتورسازی مقابل فولاد در دقیقه 80، تماشاگران حاضر در ورزشگاه با اطلاع از این موضوع، از بازیکنان تیم ماشین‌سازی خواستند تا با حملات بیشتر، بازی را به تساوی بکشانند.

انتهای پیام/ ت

نظر شما