شناسهٔ خبر: 32934478 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

چندین کشته و زخمی بر اثر انفجار خودرو بمب‌گذاری شده در "منبج"

انفجار خودور بمب‌گذاری شده در منبج واقع در شمال سوریه چندین کشته و زخمی بر جا گذاشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بر اثر انفجار یک دستگاه خودرو بمب‌گذاری شده در شهر منبج واقع در استان حلب چندین نفر کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش در بین قربانیان برخی از عناصر گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه که به اختصار "قسد" خوانده می شوند حضور دارند.

خبرگزاری آلمان به نقل از مرکز اطلاع رسانی نیروهای دموکراتیک سوریه اعلام کرد که یک عامل انتحاری با خودوریی بمب‌گذاری شده به یک مقر پلیس در شهر منبج حمله کرد که بر اثر آن یک نیروی پلیس کشته و 6 نفر نیز زخمی شدند که یک نفر از آنها کودک است.

بر اساس بیانیه صادر شده از مرکز اطلاع رسانی نیروهای دموکراتیک سوریه، تحقیقات برای کشف دلایل وقوع این انفجار و اینکه چه کسی پشت پرده آن است ادامه دارد.

از سوی دیگر برخی منابع در معارضان سوری به خبرگزاری آلمان گفتند که بر اثر حمله به یک مقر متعلق به نیروهای موسوم به "آسایش" که دمشق آنان را شاخۀ نظامیِ حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) معرفی کرده است 4 تن کشته و بیش از 10 نفر زخمی شدند.

روز بیست و ششم مارس گذشته یعنی دو روز بعد از پایان عملیات پاکسازی آخرین منطقه تحت اشغال داعش در شرق سوریه 7 تن از نیروهای دموکراتیک سوریه بر اثر حمله داعش در منبج کشته شدند.

انتهای پیام/

نظر شما