شناسهٔ خبر: 32933940 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

سردار محمدی در گفت‌وگو با میزان؛

جنگ امروز، جنگ اقتصادی، فرهنگی و مجازی است

خبرگزاری میزان- معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه جنگ امروز، جنگ اقتصادی، فرهنگی و مجازی است، خاطرنشان کرد: راه مقابله با این جنگ داشتن وحدت، مقاومت کردن، تحقق شعار «رونق تولید» و گوش به فرمان ولایت بودن است.

صاحب‌خبر -

سردار «پاشا محمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه درگیری آمریکا و  ایران در شرایط فعلی به هیچ وجه متصور نیست، گفت: آمریکایی‌ها با راه‌اندازی این عملیات روانی، می‌خواهند جامعه را مرعوب کنند تا از این طریق ایده‌ها و افکار خودشان را در جامعه ما پیاده‌سازی کنند.

وی با بیان اینکه ملت ما ۴۰ سال است که با ایمان خود، جنگ روانی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا را تجربه کرده است، افزود: دشمن می‌داند که در برابر ملت ما که رهبری فقیه، حکیم، بصیر، مردمی شهیدپرور و حاضر در صحنه و قدرت نظامی مثال‌زدنی دارد، نمی‌تواند اهداف خود را از طریق گزینه نظامی دنبال کند.

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه جنگ امروز، جنگ اقتصادی، فرهنگی و مجازی است، خاطرنشان کرد: راه مقابله با این جنگ داشتن وحدت، مقاومت کردن، تحقق شعار «رونق تولید» و گوش به فرمان ولایت بودن است.

انتهای پیام/

نظر شما