شناسهٔ خبر: 32921954 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

نمایندگان با تفکیک وزارت ورزش از جوانان موافقت کنند

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: از نمایندگان انتظار داریم با تفکیک وزارت ورزش از جوانان موافقت کنند.

صاحب‌خبر -
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، علی یاور عزیزپور در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان صرف برگزاری این جلسات را مدنظر ندارد بلکه بیشتر مصوبات اجرایی شده را مدنظر قرار می‌دهد و معیار ارزیابی ورزش و جوانان استانی اجرایی کردن همین مصوبات است.

وی با اشاره به مسائل اجتماعی و فرهنگی جوانان سیل‌زده در پل‌دختر ادامه داد: توقع داریم دستگاه‌های اجرایی که توانمندی دارند، در حوزه مسائل جوانان این شهرستان اقداماتی را انجام دهند.

عزیزپور خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات جوانان سیل‌زده زیاد است و توقع داریم مسائل روحی و روانی آنان از سوی دانشگاه‌ها و بهزیستی مدنظر قرار گیرد.

این مسئول افزود: از گذشته سه مرکز مشاوره در شهرستان پل‌دختر داشتیم که در حال حاضر به شکل پایگاه ثابت و سیار در حال انجام مشاوره هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان یادآور شد: از بانک‌ها و مجموع حوزه اقتصادی استان انتظار داریم که تسهیلاتی در اختیار جوانان مناطق سیل‌زده قرار دهند و از فنی و حرفه‌ی استان توقع داریم که مهارت‌های مرتبط با کار ساختمانی را به مردم پل‌دختر آموزش دهند.

وی با بیان اینکه انتظار داریم هرکدام از دستگاه‌ها کمک‌های مردمی به زوج‌های جوان سیل‌زده داشته باشند، گفت: تاکنون 150 بسته وسایل خانگی برای این زوجین تهیه‌کرده‌ایم. شناسایی جامعه هدف جوانان سیل‌زده هم از برنامه‌های ماست.

عزیزپور با اشاره به موضوع وزارت ورزش از جوانان افزود: با توجه به اینکه بر اساس شرایط فعلی، وزارت ورزش و جوانان ممکن است نتواند طبق انتظارات جامعه، موضوع جوانان را پوشش دهد، از نمایندگان استان توقع داریم که موجی ایجاد کنند که با انفکاک دو موضوع ورزش و جوانان موافقت کنند چرا که این دو حوزه بسیار گسترده هستند.

نظر شما