شناسهٔ خبر: 32920557 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: قدسنا | لینک خبر

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی:

مقاومت فلسطین برای آغاز هر گونه درگیری احتمالی آمادگی دارد

محمد الهندی از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی ضمن اشاره به عزم مردم فلسطین برای مقابله با توطئه های دشمن به ویژه توافق قرن بر آمادگی مقاومت برای آغاز هر گونه درگیری احتمالی تاکید کرد.

صاحب‌خبر -

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، محمد الهندی عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد غزه امروز به قلعه ای برای ایستادگی در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی تبدیل شده است و مقاومت فلسطین برای هر گونه درگیری احتمالی آمادگی دارد.

 

الهندی در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد: مردم فلسطین در هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت با انجام تظاهرات مخالفت خود با توافق قرن را اعلام کرده و بر حق خود در سرزمین فلسطین و لزوم نابودی اشغالگران تاکید نمود.

 

وی ادامه داد ملت فلسطین همچنین تاکید کرد که ما صاحبان اصلی این سرزمین بوده و به تلاش برای ناکام گذاشتن طرح های دشمنان جهت حل و فصل مساله فلسطین ادامه می دهیم.

 

این عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: کسانی که به دنبال صلح با دشمن هستند در توهمی بزرگ به سر می برند، مساله کاملاً روشن است، حتی کسانی که روزی توافق اسلو را به سرانجام رساندند امروز خواستار تسلط بر کرانه باختری و نابودی تشکیلات خودگردان هستند، تنها ملت فلسطین است که می تواند در این مرحله با دشمن مقابله کند.

 

الهندی تاکید کرد: غزه به قلعه ای برای مبارزه با اشغالگران با امکانات محدود خود تبدیل شده است، مقاومت تنها زبانی است که دشمن می فهمد و آنها در جریان درگیری های اخیر اعتراف کردند که ضربه سختی متحمل شده اند، اما مقاومت فلسطین برای آغاز هر گونه درگیری احتمالی آمادگی دارد.

 

انتهای پیام/ح.ع/

نظر شما