شناسهٔ خبر: 32918710 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

ده روسی در جمع هواداران رم: دستور رفتن من از بوستون صادر شد؛ آن‌را پذیرفتم چون به دنبال دردسر برای رم نیستم

جو ملتهبی در اطراف کمپ تمرینی رم حکم فرما است.

صاحب‌خبر -

طرفداری- پس از اعلام خداحافظی دنیله ده روسی از رم، مشخص شد این بازیکن متعصب برخلاف میلش مجبور به ترک جالوروسی شده است. از دیروز اعتراض ها در سطح شهر رم و اطراف کمپ تمرینی باشگاه به اوج خود رسیده است.

معترضان در شعارها و بنرهایی مستقیما عدم رضایت خود را از جیمز پالوتا ابراز کرده اند. خوک صفت آمریکایی، مراسم تشییع جنازه باشگاه، باشگاهی برای تجارت و وعده های پوچ در شعارهای هوداران رم به گوش می خورد. با وجود بارندگی شدید در پایتخت ایتالیا، از امروز صبح صدها نفر از معترضان به سیاست های پالوتا در تریگوریا، محل تمرینات رم جمع شدند. پس از تمرینات نوبت عصر، دنیله ده روسی همراه با کلودیو رانیری و ریکی ماسارا در جمع آنها حاضر شد. به نقل از کوریره دلو اسپورت، هواداران از ده روسی توضیح خواستند و او گفت:

این تصمیم به من مربوط نمی شود؛ دستور رفتن من از بوستون صادر شد (اشاره به جیمز پالوتا)؛ آنرا پذیرفتم چون می دانید که به دنبال دردسر برای رم نیستم؛ همچنان هوادار رم باقی خواهم ماند.

کوریره دلو اسپورت در ادامه از اتفاقات عجیب روز گذشته در باشگاه رم نوشت. دیروز صبح خبر تمدید نشدن قرارداد به دنیله ده روسی رسید و بلافاصله این خبر و ساعت کنفرانس مطبوعاتی ده روسی از سوی باشگاه به طور رسمی اعلام شد. بسیاری از مدیران رده بالای رم نیز تا دیروز از تصمیم پالوتا خبر نداشتند و وقتی مطلع شدند که دیگر دیر شده بود. آنها پالوتا را به تمدید یک ساله قرارداد ده روسی مجاب کردند. طبق قرارداد جدید، ده روسی به ازای تعداد بازی هایی که در طول فصل انجام می داد، دستمزد دریافت می کرد. خود ده روسی مشکلی با این قرارداد نداشت و ظاهرا پالوتا نیز از این پیشنهاد مسئولان باشگاه استقبال کرده است اما خبر خداحافظی ده روسی و ساعت کنفرانس مطبوعاتی او زودتر روی توئیتر و وبسایت باشگاه قرار گرفته بود و برای تجدیدنظر در این مورد دیر شده بود. از آنجایی که خبر جدایی ده روسی رسما اعلام شده بود، برگرداندن این خبر، اعتبار باشگاه را زیر سوال می برد. در نهایت کاپیتان رم تصمیم قطعی خود را اعلام کرد و به اطلاع مسئولان رم رساند که قطعا در کنفرانس مطبوعاتی طبق برنامه قبلی حاضر می شود.

نظر شما