شناسهٔ خبر: 32916762 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

اجرای نماینده ایران در مسابقات قرآن دبی + عکس و فیلم

گروه مسابقات ــ نماینده کشورمان در بیست‌و‌سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دبی، شب گذشته به ارائه محفوظات خود پرداخت. وی با اجرایی کم‌نقص توانمندی خود را به شرکت‌کنندگان و داوران این دوره از مسابقات به خوبی نشان دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایکنا؛ محمدرضا ولی‌محمدی، حافظ کل قرآن و نماینده کشورمان در بیست‌و‌سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دبی، شب گذشته، ۲۴ اردیبهشت‌ماه با حضور در جایگاه متسابقان به سوالات هیئت داوران پاسخ داد.
وی در این روز طی دو نوبت بعدازظهر و شب به ارائه محفوظات خود پرداخت. در نوبت بعدازظهر دو سوال یک صفحه‌ای و در نوبت شامگاهی نیز به سه سوال پاسخ داده شد.
در این مسابقات در هر روز هفت شرکت‌کننده با حضور در جایگاه به سوالات داوران پاسخ می‌دهند. در بیست‌وسومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی که از شامگاه سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه آغاز شده است، ۱۰۰ شرکت‌کننده از سراسر جهان حضور دارند.
به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب ۲۵۰ هزار درهم امارات، ۲۰۰ هزار درهم و ۱۵۰ هزار درهم جایزه اهدا می‌شود. همچنین دو هزار درهم نیز به تمامی شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

اجری کم‌نقص نماینده ایران در مسابقات قرآن دبی + عکس و فیلم

 

اجری کم‌نقص نماینده ایران در مسابقات قرآن دبی + عکس و فیلم

mp4
<div id="video-display-embed-code_1319574" ><script type="text/JavaScript" src="http://iqna.ir/fa/news/play/embed/3811804/1319574?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام

نظر شما