شناسهٔ خبر: 32499280 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

تلاش بارسا برای فروش ستاره ترکیه‌ای

بارسلونا در تابستان پیش رو هم تلاشش را خواهد کرد تا برای آردا توران مشتری پیدا کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، یک بار دیگر آردا توران، بازیکن ترک‌تبار تیم فوتبال بارسلونا در فصل تابستان در کانون توجهات خواهد بود. بارسا او را از اتلتیکو به خدمت گرفت و حالا حاضر است هر طور شده او را بفروشد، یعنی قبول کند که خرید او شکستی بزرگ بوده است. قرارداد توران با بارسا در سال ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد، این درست همان تاریخی است که قرارداد قرضی این بازیکن با استانبول باشاکشهیر هم به پایان می‌رسد، اما بارسا درصدد است تا قبل از به پایان رسیدن قرارداد و این که او بازیکن آزاد شود، خریداری پیدا کند.

البته که انتظار نمی‌رود این کار آسانی باشد. توران نه تنها در بارسا، بلکه در تیم ترکیه‌ای هم ضعیف کار کرده است و به همین دلیل پیدا کردن مشتری برای او کار آسانی نیست. حتی در ترکیه به خاطر حمله به داور ۱۶ جلسه هم محروم شد که این باعث می‌شود خریداران در نظر داشته باشند که توران از نظر اخلاقی هم بازیکن مناسبی برای خریدن نیست.

توران در روز ۱۳ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ به تیم ترکیه‌ای قرض داده شده است و قرار بوده قراردادش برای دو فصل و نیم باشد. در قراردادش بندی هم وجود دارد که بر اساس آن بارسا این اجازه را دارد در صورتی که برای این بازیکن مشتری پیدا کرد، او را بفروشد.

در حال حاضر مشتری‌ای وجود ندارد و بارسلونا برای شروع فعالیت روی پروسه فروش این بازیکن می‌خواهد با تیم ترکیه‌ای مذاکره کند تا شاید آن‌ها را برای خرید و دائمی کردن قرارداد توران متقاعد کند.

نظر شما