شناسهٔ خبر: 32497796 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

پاداش ویژه پرسپولیس برای سرخپوشان در ۴ بازی لیگ برتر

همشهری آنلاین: باشگاه پرسپولیس با تصمیم مدیرعامل، اعلام کرد با توجه به اهمیت بازی‌های پیش رو پاداش ویژه‌ای را برای موفقیت در ۴ بازی آینده در نظر گرفته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طبق این اعلام، با توجه به اهمیت بازی‌های پیش رو در لیگ برتر و اهمیت نتایج آن برای هواداران پرشور باشگاه و همچنین به نتیجه رسیدن تلاش‌های طول فصل که هدف از آن قهرمانی بوده و هست، باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد به مانند پاداش ویژه‌ای که برای پیروزی در دربی، پیکان و بازی رفت مقابل الاهلی در نظر گرفت، پاداشی ویژه سوای فرمول مشخص و تعیین شده در نظر بگیرد.

ایرج عرب با اعلام این که باشگاه پرسپولیس کاملا واقف است؛ انگیزه و انرژی اعضای تیم در بازی‌ها، از سر عرق به پیراهن، تلاش برای شادی ده‌ها میلیون هوادار پرسپولیس و اثبات برتری‌های فنی ایشان است که تردیدی بر آن نیست.

با این وجود به نشانه قدردانی از صبوری بازیکنان در شرایط سخت و ارج نهادن به تلاش در بازی‌ها، تصمیم به تخصیص پاداشی ویژه گرفته است.

البته بالاترین پاداش برای همه ما شادی هواداران و کسب افتخار قهرمانی و ثبت این دوران به عنوان یکی از ادوار طلایی تاریخ این باشگاه است.

برچسب‌ها:

نظر شما