شناسهٔ خبر: 32497551 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

مهارت عجیب و خیره کننده استاد کونگ فو چینی! +فیلم

استاد کونگ فوی چینی در مهارتی عجیب قادر به خارج کردن مایعات از چشم‌هایش است که به ادعای او هیچ فردی قادر به انجام آن نیست.

صاحب‌خبر -

 به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، فرق بین یک استاد با یک فرد تازه کار در این است که استاد مهارت کامل بر کار و اجرای آن دارد. هر فرد برای آنکه تبدیل به یک استاد کونگ فو تبدیل شود باید سالیان سال به تمرین بپردازد. در واقع تمرین و تکرار آن موجب خواهد شد تا فرد بتواند به استادی حاذق تبدیل شود و حرکات و فنونی را اجرا کند که دیگران قادر به انجام آن نیستند.

حال تصور کنید که فرد سالیان سال است تبدیل به استاد کونگ فو شده و پس از رسیدن به درجه استادی نیز به تمرین و پشتکار ادامه دهد. این فرد تبدیل به استادی خواهد شد که مهارت‌های خارق العاده او حیرت افراد عادی را در پی خواهد داشت. مانند مهارت عجیب یک استاد کونگ فوی اهل شهر " هنان" استان ژینژیانگ چین که قادر است پس از خوردن آب یا شیر آن را از چشم خود بیرون بریزد.

ویدئویی که منتشر شده است " ژانگ ییلونگ" را در حالی که این نمایش خیره کننده را اجرا می‌کند نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود او ابتدا مقداری از آب یک لیوان را وارد بینی خود می کند و سپس اقدام به بیرون ریختن آب از چشمان خود می‌کند. در ادامه او با یک لیوان شیر نیز همین عمل را تکرار می‌کند. ژانگ پس از  وارد کردن  شیر به داخل بینی اش، اقدام به بیرون ریختن آن از چشمان خود می‌کند. این استاد کار کونگ فو این مهارت عجیب را با وارد کردن مایعات به بینی خود و سپس بیرون راندن آن از طریق غده اشکی انجام می‌دهد. مقداری آبی که از چشم‌های ژانگ خارج می‌شود می‌تواند یک کاغذ را کاملا خیس یا یک گل را سیراب کند. ژانگ می‌گوید یک دهه برای کسب مهارت در انجام این عمل تمرین کرده است و به ادعای او هیچ فردی قادر به انجام این مهارت او نیست.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6911040/9800710?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

خارج کردن مایعات از چشم توسط استاد کونگ فو کار چینی!

نظر شما