شناسهٔ خبر: 32402352 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

شهردار آبادان عنوان کرد:

فراهم نشدن زیرساخت های اولیه عامل مهم کندی آسفالت معابر آبادان

آبادان - شهردار آبادان از فراهم نشدن زیرساخت های اولیه به عنوان دلیل اصلی و مهم کندی انجام آسفالت معابر شهری آبادان نام برد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حسین حمیدپور پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت‌های معابر سلیچ و ذوالفقاری که در محل شهرداری مرکزی آبادان برگزار شد، گفت: فراهم نبودن زیرساخت‌های اولیه در مناطق سلیچ و ذوالفقاری مهم‌ترین دلیل توقف عملیات اصلاح بافت‌های ناکارآمد و کند شدن روند اجرای روکش آسفالت در این مناطق شده است.

وی، تعامل ادارات خدمات رسان برای اجرای پروژه روکش آسفالت در معابر سلیچ و ذوالفقاری را امری ضروری خواند و بر آمادگی شهرداری آبادان در اصلاح معابر و اجرای روکش آسفالت پس از ایجاد خطوط شبکه آب و فاضلاب، گاز، مخابرات و برق تاکید کرد.

حمید پور افزود: با توجه به اختصاص اعتبارات استانی در این باره، ادارات مختلف بایستی با بهره گیری از تمام توان خود در جهت تغییر چهره مناطق مختلف به ویژه سلیچ و ذوالفقاری پای کار بیایند و فرصت را از دست ندهند.

وی اظهار کرد: شهرداری آبادان همواره بیشترین همکاری را با ادارات خدمات رسان شهری به ویژه ادارات آب، برق، گاز، مخابرات و فاضلاب داشته و امید می‌رود این رابطه دوطرفه باشد تا نتایج این تعامل دوسویه در نهایت منجر به حصول نتایج قابل قبول برای شهروندان شود.

شهردار آبادان از ادارات مجری در امور آب، فاضلاب، گاز، برق و مخابرات خواست تا در کمترین زمان ممکن مناطق مورد نظر را بررسی کرده و نظر خود درباره وجود شبکه و خطوط لوله را به این شهرداری اعلام کنند.

حمیدپور تصریح کرد: به طور حتم هر خیابان و یا کوچه‌ای که زیرساخت‌های آن آماده باشد، شهرداری آبادان کار آسفالت آن را آغاز و به انجام می‌رساند.

وی یادآور شد: شهروندان از شهرداری انتظار دارند که مشکلات معابر آنان را حل کند و کوتاهی، اهمال یا ناتوانی سایر دستگاه‌ها را نیز به حساب شهرداری می‌نویسند، از این رو ناچاریم از مدیران ادارات یاد شده بخواهیم برای پاسخ به انتظارات به حق شهروندان توان و تمرکز بیشتری بگذارند.

به گفته شهردار آبادان، صورت جلسه‌ای با حضور دو نفر از نمایندگان مردم در مجلس و اعضای شورای شهر آبادان، تهیه و شرح وظایف هر کدام از ادارات مشخص شده که به طور ماهانه جلساتی با حضور نمایندگان به منظور بررسی عملکرد دستگاه‌ها برگزار می‌شود تا حاصلش رضایت عمومی باشد.

نظر شما