شناسهٔ خبر: 32349039 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

مهاجری: بازی سختی را مقابل استقلال پیش بینی می کردیم/ داوران شهامت داوری نداشتند/ در چند جبهه باید بجنگیم؟

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بعد از شکست مقابل اسقلال تهران در مورد این دیدار گفت: پیش بینی بازی سختی را برابر استقلال در آزادی داشتیم و قبل از بازی فکر همه چیز را کرده بودیم. به داور بازی خسته نباشید می‌گویم، ولی به نظرم داوران شهامت داوری نداشتند و در دقیقه یک خطای ما گرفته نشد و استقلال در دقیقه یک باید ده نفر بازی می‌کرد.

او درمورد داوری این دیدار گفت: صحنه‌ای که خطا شده باید داور پشت دروازه این صحنه را می‌دید و اصلا اهل این نیستم موضوع را طور دیگری بیان کنم. من با هزار بد بختی به تیمم انگیزه می‌دهم و آن‌ها با تمام وجود بازی کردند، اما در سه بازی اخیر پنالتی‌های ما گرفته نشده است.

مهاجری ادامه داد: مگر ما چقدر توان داریم؟ در چند جبهه باید بجنگیم؟ کاری به بازی پرسپولیس ندارم، اما به رختکن رفتم و بازیکنان به من می‌گویند از حق ما دفاع نمی‌کنید. اگر استقلال در دقیقه یک ده نفره می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد. داور بازی صحنه را می‌دید و باید فشار از روی داوران برداشته شود.

او درمورد عملکرد بازیکنانش گفت: فقط به بچه‌ها خسته نباشید جانانه می‌گویم و هر دو تیم موقعیت داشتند و به نظرم اگر با اشتباهات داوری همراه نمی‌شدیم می‌توانستیم با دست پر از ورزشگاه بیرون برویم، اما سه امتیاز نصیب استقلال شد و خودمان را برای بازی‌های آینده آماده می‌کنیم

او درباره وقت کشی دخسوس گفت: کجا وقت‌کشی اتفاق افتاد؟ دفاع در فوتبال یک استراتژی است ما در همین استراتژی ۳-۴ موقعیت گل ایجاد کردیم. در مورد دخسوس باید بگویم یک مورد بازیکنان ما مصدوم شده بود و ۱۰ نفره بازی می‌کردیم از او خواستیم خودش را بیندازد تا تعویض انجام شود، ولی می‌گفت این کار را نمی‌کند اگر در مورد یک فرد دیگری این حرف را می‌زدید شاید تردید می‌کردم، اما با توجه به شناختی از دخسوس دارم این مسئله را نمی‌پذیرم خودم هم به دنبال این مسائل نیستم و می‌دانم اگر قرار است نتیجه بگیریم باید بجنگیم ما با فوتبال به دنبال گرفتن حق‌مان هستیم.

بیشتر بخوانید:

نورافکن: از گل سه امتیاز قائدی بسیار خوشحال هستم

قائدی: به کورس قهرمانی بازگشتیم/ جواب اعتماد شفر را دادم

استقلال تهران یک - ماشین سازی تبریز صفر / آبی های پایتخت به رده دوم جدول رسیدند/شفر لیگ را برای پایتخت داغ نگه داشت

انتهای پیام/

صحبت های مهاجری بعد از شکست مقابل استقلال

نظر شما