شناسهٔ خبر: 32348524 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

رئیس حوزه هنری استان بوشهر خبر داد؛

افزایش تولیدات هنری استان بوشهر در سال «رونق تولید»

«امید پارسایی‌فر» گفت: سال رونق تولید ملی فرصت مناسبی است که هنرمندان دست به دست هم داده، با رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان و کمک‌های استاندار بوشهر تولید خود را افزایش دهند.

صاحب‌خبر -

افزایش تولیدات هنری استان بوشهر در سال رونق تولید

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «امید پارسایی‌فر» رئیس حوزه هنری استان بوشهر در آئین تجلیل از هنرمندان استان بوشهر و چهره برتر هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷، اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت، پیشینه و تاریخ عظیمی در حوزه هنر و فرهنگ است.

وی با بیان این که استان بوشهر به درستی پایتخت فرهنگی خلیج فارس نام گرفته است، گفت: هنر و صنایع فرهنگی می‌تواند یکی از ابزارها و سرمایه‌های عظیم برای پیشرفت باشد.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر بیان کرد: سال رونق تولید ملی فرصت مناسبی است که هنرمندان دست به دست هم دهند، با رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان و کمک‌های استاندار بوشهر تولید خود را افزایش دهند.

پارسایی‌فر خاطرنشان کرد: در شرایطی که به دنبال تولید ناخالصی ملی در کشور هستیم، سرانه فرهنگی میزان ارز آوری بسیاری دارد و می‌تواند کمک شایانی به این بخش داشته باشد.

وی تصریح کرد: برای انجام بهتر کار در زمینه‌های مختلف به ویژه فرهنگی و هنری همه بودجه‌ها و دستگاه‌های ذیربط با یکدیگر منسجم و متعهد شوند.

انتهای پیام/

نظر شما