شناسهٔ خبر: 32348405 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایران آنلاین | لینک خبر

مظاهری: مقابل پرسپولیس اصلا حس نکردم که توپ گرفتم/ پیراهنم را به داور ندادم

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: پرسپولیس به گونه‌ای بازی کرد که توپ به سمت دروازه ما نیامد و امروز اصلا حس نکردم که توپ گرفتم.

صاحب‌خبر -

رشید مظاهری در پایان دیدار با پرسپولیس که با نتیجه تساوی تمام شد درخصوص پیراهنی که به داور مسابقات داد، اظهار داشت: به داور پیراهن ندادم، بلکه یکی از دوستانم پیراهنم را برای پسرش می‌خواست که به وی داد. او دروازه‌بان سابق ذوب‌آهن بود و پیراهن را می‌خواست به پسرش بدهد.

وی درمورد بازی گفت: بازی خوبی بود. از تمام بازیکنان اصلی و ذخیره تیم تشکر می‌کنم که برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. آنها به گونه‌ای بازی کردند که توپ زیاد به سمت دروازه نیامد؛ امروز اصلاً حس نکردم که توپ گرفتم! بازی فیزیکی بود و اگر ما چند هفته زودتر به این شرایط می‌رسیدیم الان در کورس قهرمانی بودیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن درمورد فصل آینده خاطرنشان کرد: من فعلاً بازیکن ذوب‌آهن هستم و برای این تیم هرچه که در توان داریم به نمایش خواهیم گذاشت. من مقابل تمام تیم‌ها تلاش می‌کنم تا ذوب‌آهن موفق باشد و برای فصل آینده هم خدا بزرگ است. پرسپولیسی‌ها در جریان بازی مرا تشویق کردند و به من لطف داشتند، اما واقعاً هنوز اتفاقی رخ نداده است. اگر شرایط در هفته‌های آینده همین گونه باشد می‌توانم برای فصل آینده تصمیم بگیرم که در ذوب‌آهن بمانم یا به تیم دیگری بروم.

مظاهری درخصوص جنب و جوش منصوریان در کنار زمین گفت: منصوریان همیشه قبل از بازی صحبت‌هایی را مطرح می‌کند که هیجان را به بازیکنان منتقل می‌کند. بدون شک در طول بازی هم رفتارهای وی روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد.

نظر شما