شناسهٔ خبر: 32348387 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

16 پروانه فعالیت کانون‌های آگهی و تبلیغات در خراسان رضوی باطل شد

دویست و نودمین جلسه کمیته سازمان های کانون های آگهی و تبلیغاتی خراسان رضوی در محل دفتر معاونت مطبوعاتی و

صاحب‌خبر -

دویست و نودمین جلسه کمیته سازمان های کانون های آگهی و تبلیغاتی خراسان رضوی در محل دفتر معاونت مطبوعاتی و تبلیغاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، دویست و نودمین جلسه کمیته سازمانهای کانونهای آگهی و تبلیغاتی استان باحضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و مطبوعاتی، محسن سمیع رئیس اداره مطبوعات و تبلیغات و کارشناسان این حوزه با چهار دستور کار برگزار شد.

در این نشست پرونده و سوابق دو متقاضی دریافت مجوز کانون آگهی و تبلیغاتی در استان بررسی شد و اعضاء جلسه برای متقاضیان دریافت پروانه فعالیت نظر موافق خود را اعلام کردند.

در ادامه نیز، با ابلاغ دفتر مطبوعات و تبلیغات وزارت مطبوع، کانون های آگهی و تبلیغاتی که اعتبار پروانه فعالیت کمتر از ۱۸ ماه گذشته باشد می توانند از طریق سامانه تبلیغات مربوطه جهت تمدید اقدام فرمایند از این رو، کانون آگهی و تبلیغاتی که اعتبار پروانه فعالیت شان بیش از ۱۸ ماه گذشته باشد پس از طرح در کمیته سازمانهای کانون های آگهی و تبلیغاتی استان ابطال می گردد .

لازم به ذکر است در اولین نشست کمیته سازمانها در سال ۹۸ تعداد ۱۶ پروانه فعالیت که تاریخ اعتبار از ۱۸ ماه گذشته بود ابطال گردید.

در این نشست، با درخواست تغییر مدیر مسئولی یکی از کانونهای آگهی و تبلیغاتی موافقت شد.

انتهای پیام

نظر شما