شناسهٔ خبر: 32348384 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

استاندار خراسان رضوی:

مردم استان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان سپرده بانکی دارند

رزم حسینی گفت:مردم استان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان سپرده بانکی دارند که اگر در راه ایجاد اشتغال از آن بهره گرفته شود، تحول شگرفی ایجاد خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزرای شبستان از مشهد،«علیرضا رزم حسینی» استاندار خراسان رضوی شامگاه (28فروردین) در گردهمایی اعضای پارلمان مشورتی جوانان خراسان رضوی با اشاره به این که جامعه برای توسعه نیازمند تلاش جوانان تحصیل کرده و نخبه است گفت:مردم استان بیش از 90 هزار میلیارد تومان سپرده بانکی دارند که اگر در راه ایجاد اشتغال از آن بهره گرفته شود، تحول شگرفی ایجاد خواهد شد.

 

«حسن عزیزی» معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیزدر این جلسه افزود: تبیین نقش جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب از دیدگاه رهبری هدف از برگزاری این گردهمایی است، هم چنین در این گردهمایی شناسایی توان سازمان های مردم نهاد در توسعه اقتصادی استان مورد بررسی قرار می گیرد؛هم اکنون 63 سازمان مردم نهاد در این استان فعالیت دارند.

 

«اعظم کریمی» مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان هم در این گردهمایی بر لزوم ایجاد شرایط مناسب برای مسئولیت پذیری جوانان تاکید کرد و ادامه داد: تمرین بر مسئولیت پذیری جوانان از مواردی است که خود دولت و رهبر معظم انقلاب به عنوان نقشه راه بر آن تاکید دارند.

 

نظر شما