شناسهٔ خبر: 32348354 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

افزایش تولید و توسعه اکتشافات اولویت نخست شرکت گل گهر اعلام شد

به گزارش دریافتی روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت معدنی صنعتی گل گهر ناصر تقی زاده در جمع صمیمی کارکنان و مدیران شرکت ضمن قد دانی از همراهی انان طی سال

صاحب‌خبر - به گزارش دریافتی روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت معدنی صنعتی گل گهر ناصر تقی زاده در جمع صمیمی کارکنان و مدیران شرکت ضمن قد دانی از همراهی انان طی سال گذشته افزود: در این راستا امیدواریم در اکتشاف ها بتوانیم به ذخایر بیشتری در منطقه گل گهر و سایر نقاط کشور، دست پیدا کنیم.
وی همچنین جهش تولید از 13 به 27 میلیون تن را موفقیتی مهم برای این شرکت و کارکنان آن دانست و گفت: افزوده شدن 7 تا 8 میلیون تن به ظرفیت فعلی گل گهر تا سال 99،امکان استفاده از ظرفیت 4.5 میلیون تنی آهن اسفنجی گل گهر برای بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های گل گهر است.
وی گفت: احساس وظیفه شرکت گل گهر و کارکنان آن در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نام گرفته است، به مراتب سنگین تر از قبل خواهد بود.
تقی زاده سال جدید را سالی همراه با تلاشی سخت و سرشار از موفقیت برای شرکت گل گهر و کارکنان آن خواند و اظهار داشت : افزایش تولید شرکت، نقش موثری در تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در رونق تولید و به تبع آن تاثیر در زندگی مردم خواهد داشت؛ وظیفه ماست که برای توسعه و پیشرفت مملکت تلاش کرده و برای کشور ایجاد ثروت کنیم.
وی گفت : با تمامی توان از تولیدکنندگان داخلی حمایت کرده و هر کس توانایی ساخت قطعات مورد نیاز شرکت های منطقه گل گهر را دارد، در زمینه ساخت از ایشان حمایت خواهیم کرد.
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر افزود: قصد داریم با ساخت شهرک مسکونی 5000 واحدی با اولویت کارکنان کارفرما و پیمانکاران اصلی منطقه گل گهر فاقد مسکن گامی اساسی در جهت تامین مسکن تمامی افراد شاغل در منطقه گل گهر برداریم که برنامه ریزی های لازم در این راستا انجام گرفته است.
وی در خاتمه با اشاره به خدمات خوب انجام گرفته در ستاد بازسازی مناطق سیل زده اهواز توسط استان کرمان به عنوان معین حمیدیه گفت: ستاد استان کرمان در مناطق سیل زده استان خوزستان به خوبی فعال می باشد و مایه افتخار است که شرکت گل گهر علاوه بر اهدای کمک نقدی به سیل زدگان، بیشترین حجم کمک ها و اعزام ماشین آلات به این مناطق را ارسال کرده است.
5054
انتهای پیام

نظر شما