شناسهٔ خبر: 32348091 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

زولا: چلسی در صورت قهرمانی در لیگ اروپا و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ، فصلی عالی را پشت سر گذاشته است

مائوریتزیو ساری به خاطر امورات مرتبط با دندانپزشکی در این نشست حاضر نشد.

صاحب‌خبر -

طرفداری- جانفرانکو زولا در نشست خبری پیش از دیدار برگشت چلسی-اسلاویا پراگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا حضور یافت.

به گزارش Football London، زولا در مورد این که آیا لیگ اروپا بهترین مسیر رسیدن به لیگ قهرمانان است، گفت:

از دید من این راه دیگری است ولی ما هنوز در لیگ برتر هم شانس داریم. مقابل لیورپول شکست خوردیم ولی هنوز مسابقاتی باقی هستند و ما تا انتها به تلاش‌مان ادامه خواهیم داد. فقط به لیگ اروپا فکر نمی‌کنیم. هنوز شانس خیلی خوبی (در لیگ برتر) داریم.

استفاده از ترکیبی قوی‌تر؟

ترکیب ضعیفی (مقابل لیورپول) به میدان نفرستادیم. تغییراتی داشتیم چون ترکیب قدرتمندی در اختیار داریم. فردا هم تغییراتی در کار خواهند بود ولی نه زیاد. بازی سختی پیش رو داریم و باید تیم خوبی را به زمین بفرستیم.

مشکلات خارج از زمین

می‌دانم که حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون این تیم جریان دارد. ما مربیان حق نداریم از زمین بازی غافل بمانیم. باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. امیدوار هستیم هازارد در باشگاه بماند. ژیرو فوق العاده کار کرده است ولی ماندن او در تیم به تصمیم من وابسته نیست. امیدوارم بماند و این برای خودش هم خوب خواهد بود. قضیه محرومیت هم هست؛ می‌دانم شرایط آسان نیست ولی باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم. بارها شنیدم که گفتند امسال فصل بدی را پشت سر گذاشتیم اما اگر قهرمان لیگ اروپا شویم و فصل را در رده چهارم به پایان برسانیم، فصلی عالی را پشت سر گذاشته‌ایم. 

هازارد

قطعا یکی از بهترین‌ها است. به عنوان یک بازیکن و یک پسر جوان او را تحسین می‌کنم. از آنجایی که سبکی که به دنبال پیاده سازی آن هستیم مناسب او است، مایل هستم مدت بیشتری کنار ما بماند. بر کسی پوشیده نیست که او بهترین فصلش را سپری می‌کند. 

رودیگر

مصدومیتش به آن وخامتی که فکر می‌کردیم نیست. او پسر نیرومندی است و به زودی به تیم باز خواهد گشت. او بازیکن خیلی مهمی برای ماست و من متوجه پیشرفت او از خیلی جهات بوده‌ام؛ چه در زمینه کار با توپ و چه در نحوه دفاع کردنش. بارها مدافعان را عوض کردیم و وقتی کریستنسن کنار لوئیز بازی کرد هم عملکرد خوبی داشت. غیبتش حس خواهد شد ولی آن‌هایی که بازی خواهند کرد، تا کنون عملکرد خوبی داشته‌اند. 

حضور کیهیل در زمین؟

او در ترکیب تیم برای بازی فردا حضور دارد. نمی‌دانم آیا روی نیمکت حضور خواهد داشت یا نه ولی احتمالا همین طور شود. او یک حرفه‌ای خارق العاده بوده است. سال سختی برای او بود چون سرمربی با ایده‌های متفاوتی آمد و رودیگر و لوئیز هم خیلی خوب کار کردند. تنها می‌توانم حرف‌های خوبی در مورد او بزنم. برای او احترام قائل هستم.  

نظر شما